Różowe dodatki w białej kuchni

Różowe dodatki w białej kuchni | wizualizacje mebli koncept3d

Mówi się, że różowy jest tylko dla dziewczynek, a jednak róż i wszystkie jego odcienie spotykamy na co dzień nie zdając sobie z tego sprawy. Niewątpliwie kwiaty na łące, wybrane zwierzęta czy owoce to samo zdrowie, natura i pogoda ducha.  Zdecydowanie kobiece barwy napawają nas optymizmem i beztroską. Skoro kuchnia kojarzy się nam przede wszystkim z Panią Domu to dlaczego nie umilić właśnie kobietom codziennych obowiązków wprowadzając do wnętrza ich kolorów. Niewątpliwie różowy w kuchni to dość specyficzny wybór i przejaw kobiecości, ale w rzeczywistości to dzięki nim świat nabiera barw. Dlatego niech różowe dodatki w białej kuchni sprawią, że będziemy patrzeć na świat przez różowe okulary.

Lacobel w różowym kolorze zestawiony z białym połyskiem | projektowanie mebli Biertowice
Niewielki zlewozmywak w białej kuchni z białym blatem | meble Warszawa
Aranżacja białej kuchni z długimi relingowymi uchwytami i różowym szkłem | meble kuchenne Kraków

Nowoczesne białe wnętrze w połysku z różowymi dodatkami wygląda bajkowo i dziewczęco. To dowód na to, że projektujemy nie tylko klasyczne kuchnie, ale od czasu do czasu ponosi nas wyobraźnia. Sukcesem jest to, że projekt z różowymi dodatkami w białej kuchni zrobił wrażenie na kliencie i w pełni się zmaterializował. W koncept3d nie tylko dopracowanie wymiarów jest na pierwszym miejscu. Dla nas ważne jest spojrzenie głębiej na klientów i wpasowanie się w ich gusta.

Nie na marne mówi się, że biała kuchnia w połysku jest uniwersalna. Takie wnętrze przyjmie przeróżne dodatki, a dowodem na to niech będą powyższe zdjęcia i różowe dodatki w białej kuchni.

Podczas projektowania mebli kuchennych często zakładamy różowe okulary, a wówczas efekty są podwójne 😊

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry