Szafa przesuwna z lustrem – inspiracje

Szafa przesuwna z lustrem inspiracje - koncept3d

Szafa przesuwna z lustrem to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem odnajdziemy go w nowoczesnych sypialniach, eleganckich korytarzach, czy rzecz jasna garderobach. Oprócz domu jej obecność zauważymy w salonach kosmetycznych i biurach. Lustro pełni tutaj niebagatelną rolę. Dzięki niemu pomieszczenie optycznie sprawia wrażenie większego i ciekawszego. Lustro zestawimy zarówno z wszelkiego rodzaju dekorami drewnianymi i jednobarwnymi. Pamiętajmy, że szafę przesuwną z powodzeniem zamówimy u stolarza, dzięki czemu będzie idealnie dopasowana do naszego pomieszczenia. Poniżej przygotowaliśmy ciekawe inspiracje. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Szafa przesuwna z lustrem | koncept3d
Szafa przesuwna z lustrem na środku i drewnianymi drzwiami po bokach. Całość zamknięta została w aluminiowej ramie.
Drzwi przesuwne z lustrem | sliding wardrobe wood and mirror | koncept3d inspiracje
Duże drzwi przesuwne do szafy to możliwość wielu kombinacji i zestawień. Prezentowana aranżacja to klasyczne drewno dąb Craft Złoty z lustrami.
Szafa przesuwna lustrzana | koncept3d szafy na wymiar | sliding wardrobe with mirror
Zwróćmy uwagę na to, w jak rewelacyjny sposób powiększymy pomieszczenie 'grając’ samymi lustrami. Warto również zastosować ciekawe kolory malując ściany.
Szafa przesuwna z lustrem w salonie i czarnymi okuciami | koncept3d szafy na wymiar
Czarne okucia bardzo ładnie i elegancko prezentują się w towarzystwie drzwi lustrzanych. Jak widzimy na zdjęciu, łączenia z płytą mogą być poziome lub pionowe – wedle uznania.

Poniżej więcej inspiracji

Scroll to Top