Szara kuchnia z drewnianą podłogą, czyli świeże spojrzenie na projektowanie

Szara kuchnia z drewnianą podłogą dębową i drewnianym blatem roboczym | koncept3d projekty kuchni

Drewniana podłoga w kuchni to z pewnością świeże spojrzenie na projektowanie, ale także powrót do naturalnych, od wieków stosowanych materiałów. Czy ponadczasowe drewno jest obecnie nieaktualne? Zdecydowanie nie, a świadczyć może o tym kilka naszych projektów kuchni z drewnianą podłogą. Dlatego szara kuchnia z drewnianą podłogą pokazuje unikalne cechy drewna, podkreśla efektowność drewnianej podłogi i świeżość całej aranżacji. Czy warto postawić na drewnianą podłogę? – zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Szara kuchnia z drewnianą podłogą i przeszkloną witrynką aluminiową stojącą na blacie | kuchnie Kraków
Półokrągły półwysep kuchenny z szerokimi szufladami pod blatem i frezowanymi uchwytami | projektowanie kuchni koncept3d
Szaro biała kuchnia z drewnianym blatem i turkusową wiszącą lampą nad ladą | meble kuchenne Warszawa
Piekarnik i mikrofala w słupku kuchennych i biały lacobel na ścianie | wizualizacje kuchni Śląsk

Każdy z nas przy projektowaniu nowego wnętrza zastanawia się nad najtrwalszą opcją materiałów. Czy drewno do takich należy? Zdecydowanie tak, a świadczy o tym długowieczność. Dlatego zachęcamy do postawienia na drewnianą podłogę jednak pamiętajmy o kilku zasadach. Podstawą jest dobra konserwacja drewna, a za resztą przemówi już sam efekt finalny. Przede wszystkim drewniana podłoga jest dużo cieplejsza od paneli lub popularnych płytek, w zupełności spasuje w nowoczesnym i klasycznym wnętrzu, a sam urok tkwi w naturalnym usłojeniu.

Niewątpliwie szara kuchnia z drewnianą podłogą to powiew delikatności, naturalne i świeże wnętrze, wszystko w odpowiedniej dawce miłej dla oka. Zdecydowanie szara kuchnia z drewnianą podłogą należy do wnętrz, które napawają nas optymizmem. Przede wszystkim cały efekt to rezultat dopasowanych barw, zabudowy meblowej bez przesytu i okna w kuchni, a co najważniejsze naturalnych dodatków w postaci drewna.

Świetną robotę w całej aranżacji kuchni robi gablotka z podświetlanymi półkami w szkle. To idealne miejsce do wyeksponowania wyjątkowej zastawy. Oszklona gablotka to także znakomity sposób na wyróżnienie wyjątkowych wypieków – w końcu w większości kuchni mamy do czynienia z ukrytymi talentami i znakomitymi kucharkami. Dlatego warto postawić na gablotkę, aby była jeszcze większą motywacją do działania!

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry