Wizualizacja kuchni RAL 1013 połysk

Wizualizacja kuchni RAL 1013 połysk
Kuchnia lakierowana na RAL 1013 z drewnianym blatem
Lodówka Side by Side w obudowie z płyty
Wizualizacja mebli kuchennych dla stolarza
Zabudowa piekarnika i mikrofali w słupku

Wizualizacja kuchni RAL 1013 połysk to aranżacja wykonana na zlecenie firmy stolarskiej. Otrzymaliśmy gotowy projekt w formie rysunku technicznego i na jego podstawie została przygotowana wizualizacja 3D w pełnej kolorystyce. Przyglądnijmy się więc materiałom, które użyte zostały do wykonania rysunków.

Wizualizacja kuchni RAL 1013 połysk

Przewaga kolorystyczna to lakier RAL 1013 w wysokim połysku. Dekor ten optycznie czyni całą zabudowę cieplejszą, a połysk wydobywa głębię pomieszczenia. Ten kremowy lakier nie jest jednak sam. Został on zestawiony z płytą laminowaną drewnopodobną o nazwie Dąb Lancelot, która charakteryzuje się ciepłą i stonowaną barwą. Na zabudowę ściany pomiędzy blatem a szafkami górnymi wykorzystany został biały lacobel.

Ciekawe uchwyty w kuchni to podstawa!

Kolejny elementem prezentowanej kuchni na który warto zwrócić uwagę będą niewątpliwie uchwyty – precyzyjnie mówiąc listwy uchwytowe. System ten pozwala na zachowanie jednolitej płaszczyzny frontu bez wystających klamek. Listwy takie występują głównie w kolorystyce: czarnej, białe, aluminiowej i złotej.

Dwie głębokości górnych szafek

Nowoczesne meble kuchenne to ciekawe rozwiązania. Niewątpliwie jednym z nich będą szafki wiszące w dwóch głębokościach. Jak zauważymy na aranżacjach część pod sufitem zaprojektowaliśmy głębszą, ale niższą płytszą. To rozwiązanie jest naprawdę ciekawe, ale nie sprawdzi się w każdej koncepcji. Tak jak zawsze musimy znaleźć złoty środek i podjąć decyzję co nam się podoba. Tutaj jednak propozycja dwóch głębokości wiszących półek okazała się właściwym podejściem do tematu.

Ogólnie cała kuchnia utrzymana jest w nowoczesnej tonacji i nie da się ukryć, że tego typu zabudowy ciągle są najbardziej lubiane przez współczesnych klientów – tak wygląda z naszych obserwacji.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry