Wizualizacja kuchni w stylu retro

Wizualizacja kuchni w stylu retro
Kuchnia w stylu retro
Ceramiczny zlew z widocznym frontem w kuchni
Wyspa w stylu retro
Drewniany blat w kuchni retro
Wizualizacje dla stolarzy
Szklana witryna stojąca na blacie w kuchni
Meble kuchenne retro
Wyspa kuchenna w stylu retro
Projekt kuchni retro

Wizualizacja kuchni w stylu retro to nietuzinkowa i niecodzienna aranżacja wykonana dla firmy stolarskiej. Obserwujemy tutaj zupełnie inny niż zazwyczaj styl. Eleganckie fronty z pionowymi nacięciami, uchwyty retro z białą porcelaną, czy wykończenie ściany nad blatem w formie białej mozaiki. Wszystko ma tworzyć zgraną kompozycję kontrastującą z drewnianą podłogą.

Wizualizacja kuchni w stylu retro

Przyglądnijmy się przez chwilę witrynie stojącej na blacie po prawej stronie okna. Ta pomimo swojego sporego gabarytu prezentuje się lekko, a jest to niewątpliwie zasługa czystego szkła przeplatanego szprosami w formie 'X’. Witrynę od środka rozświetlają montowane na wewnętrznych bokach paski LED. Czyż znajdujące się w środku kieliszki nie wyglądają pięknie wyeksponowane? Wyglądają – i oto właśnie chodzi!

Nie możemy przejść także obojętnie obok wyspy kuchennej. Pomimo tego, iż od wewnętrznej strony znajdują się tylko szuflady i tradycyjne drzwiczki wyspa nabiera charakteru poprzez drewniane boki. Te zaprojektowane zostały w taki sposób, aby tworzyć wyraźny i duży wzór w formie 'X’ nawiązujący do szprosów w witrynie.

Kuchnia retro i brak górnych szafek

Jak zauważymy prezentowana wizualizacja kuchni pozbawiona jest wiszących szafek. Nie chcemy oceniać czy to dobrze czy źle, po prostu klient tak sobie życzył. Warto jednak zaznaczyć, że nie byłoby problemu gdyby jednak trzeba było zagospodarować wiszące szafki w prezentowanym projekcie. Oprócz aspektów wizualnych, całość wyposażona została w nowoczesne i solidne akcesoria na miarę XXI wieku.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry