Wizualizacja kuchni z eleganckimi dodatkami

Wizualizacja kuchni z eleganckimi dodatkami

Wizualizacja kuchni z eleganckimi dodatkami wykonana została na zlecenie stolarza. Cała aranżacja utrzymana jest w bardzo nowoczesnym klimacie z wieloma naprawdę ciekawymi dodatkami. Dostrzeżemy tutaj nie tylko ponadczasowe kolory takie jak biały i czarny, ale także lubiane przez klientów lamele, witrynę, czy wkomponowaną w całą zabudowę donicę na kwiaty. Warto także przyjrzeć się samemu układowi, a precyzyjnie mówiąc ułożeniu przystosowanemu pod narożne okno.

Czarna lodówka Side by Side w czarnym kolorze w zabudowie
Czarna kuchnia niewątpliwie ma w sobie coś nieoczywistego i ponadczasowego. Warto jednak wzbogacić ją o dodatkowy dekor, np. drewno.
Akryl czarny w meblach kuchennych
Okno narożne wprowadzi do naszego pomieszczenia dużo światła, a jak wiemy to poprawia nasz humor i samopoczucie. Poza tym podczas zmywania cały czas mamy kontakt z zewnętrznym otoczeniem!
Wizualizacja kuchni z eleganckimi dodatkami i czarną witryną
Czarna aluminiowa witryna ze szklanymi półkami w środku. W niższej części dostrzeżemy drewniane półki na wino w kształcie 'X’.
Cała ściana nad blatem z cegły
Czarne aluminiowe uchwyty doskonale wkomponowały się w projekt. Stały się swoistą granicą pomiędzy szafkami do przechowywania, a częścią roboczą – blatem.
Donica na kwiaty wykonana z płyty meblowej
Prezentowana wizualizacja kuchni z eleganckimi dodatkami to także niebanalne rozwiązania. Zwróćmy koniecznie uwagę na wykonaną w czarnego lakieru stylową donicę. Jeśli lubisz kwiaty koniecznie warto przemyśleć tego typu ciekawy bajer w kuchni.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry