Wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi

Wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi
Wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi złotymi
Wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi złotymi
Piękny czarny zegar nad półwyspem w kuchni
Duże okno narożne w kuchni
Złote cokoły przypodłogowe w białej kuchni
Głęboki na 90cm blat w półwyspie
Aranżacja kuchni z czarnym zlewem i płytą indukcyjną
Parapet okna połączony z blatem kuchennym

Prezentowana wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi to zabudowa na dwóch ścianach + prosty półwysep. Ogólne ustalenia zakładały, że meble powinny być pojemne, ale nie mogą zasłaniać okna narożnego. Szkoda byłoby ograniczać dostęp promieniom słonecznym skoro te potrafią w fenomenalny i naturalny sposób rozświetlić pomieszczenie. Zobaczmy więc jakie sekrety skrywa aranżacja.

Złote uchwyty korytkowe i złoty cokół w białej kuchni

Niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów w prezentowanej aranżacji będą złote uchwyty listwowe. Dzięki nim cały koncept nabiera unikatowego charakteru, który może się podobać. Jeśli dobrze przyglądniemy się całości zobaczymy, że jednak nie w całej zabudowie takowe uchwyty się znajdują. Dostrzeżemy je tylko pod blatem roboczym. Górne fronty otwieraną są od dołu – front jest po prostu dłuższy niż korpus. To rozwiązanie jest często wykorzystywane w robionych przez nas projektach.

A może złota zabudowa ściany?

Jednym z dylematów, które mieliśmy nadając kuchni ostateczną kolorystykę było wykończenie ściany nad blatem roboczym. Próbowaliśmy różnych opcji, ale ostatecznie wybór padł na złoty lacobel z lekką imitacją struktury. W naszym odczuciu dobrze skomponował się on z całością – klient stwierdził to samo.

Wizualizacja kuchni z uchwytami korytkowymi i niebanalnymi dodatkami

Nie od dzisiaj wiadomo, że nawet najpiękniejsza kuchnia wygląda lepiej kiedy udekorowana jest ciekawymi dodatkami. Tak też jest w naszym projekcie. Dwoma głównymi dodatkami, które najbardziej rzucają się w oczy są lampa i zegar. Oba te elementy wykończone zostały czarnym kolorem, dzięki czemu idealnie zgrają się ze sprzętem AGD. Te wszystkie elementy razem zestawione sprawiają, że prezentowana aranżacja kuchni to zaplanowana i przemyślana koncepcja.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry