Wzór kawa i jedzenie w kuchni białej z drewnem – szklane panele cz. 1

Wzrór kawa i jedzenie jako grafika na szkle w kuchni | koncept3d projekty kuchni | Alfa Szkło

Niewątpliwie szkło na ścianie w kuchni cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Otóż własna grafika dostosowana do aranżacji oraz indywidualnego gustu sprawia, że czujemy się beztrosko we własnej kuchni. Dlatego przedstawiamy klasyczną kuchnię białą z drewnem w kilku wersjach. Bez wątpienia wzór kawa i jedzenie w kuchni białej z drewnem czyni ją całkiem inną poprzez szczegół jakim jest aranżacja ściany w kuchni. Przede wszystkim taka sama kuchnia nabiera kompletnie inne charaktery gdy na ścianie jest grafika kawy, czy ziół. Chcemy podzielić się doświadczeniem i pokazać Państwu w jak łatwy sposób można zmienić klimat w kuchni. Dlatego szklane panele jako popularny materiał na ścianę idealnie sprawdza się do tego zabiegu.

Białe filiżanki kawy między blatem a szafkami wiszącymi w kuchni | szkło laminowane Alfa Szkło | meble na wymiar koncept3d
Projekt kuchni ze szkłem laminowanym K06
Kawa i cynamon szkło laminowane w kuchni | projekt kuchni z drewnianymi szafkami górnymi koncept3d | wzór kawa i jedzenie
Wizualizacja kuchni ze szkłem laminowanym K10
Papryka na ścianie między szafkami jako szkło laminowane | grafika na szkle koncept3d i Alfa Szkło
Aranżacja kuchni ze szkłem laminowanym K15
Zioła szkło laminowane | grafika na szkle w kuchni Alfa Szkło | koncept3d online Kraków
Koncepcja kuchni ze szkłem laminowanym K17

Duże filiżanki z kawą na ścianie w kuchni – taki wybór to strzał w 10 jeśli jesteśmy smakoszami kawy. Otóż panele szklane z filiżanką kawy zapraszają nas do rozpoczęcia dnia od kawy, co z pewnością zrobimy przy półwyspie i na wygodnych hokerach. Szklane panele z własną grafiką stworzyły przyjemny klimat w stonowanej kuchni. Niewątpliwie wnętrze stało się przyjazne i wypełnione energią. W końcu kawa to pobudzenie do działania, nowe siły i sympatyczne rozmowy ze znajomymi – świetnie jest wprowadzić taki klimat do codzienności.

Rozsypane ziarenka kawy jako grafika na panelach szklanych wydaje się niczym rzeczywistość. Na pierwszy rzut oka można wyciągnąć rękę, aby uchwycić jedno ziarenko. Grafika na panelach szklanych jest niczym obraz 3D w kuchni. Dlatego znakomicie sprawdza się w delikatnych aranżacjach i przy stonowanych barwach.

Ciemne panele szklane na ścianie w kuchni białej z drewnem wprowadzają nutkę tajemniczości. To za sprawą świeżych papryczek, które same w sobie są koncepcją dla stworzenia perfekcyjnego obiadu. Z pewnością w tym wnętrzu papryczka zagości w wielu daniach.

Kolejna koncepcja dla aranżacji ściany w kuchni opiera się na stylu rustykalnym. Niewątpliwie obraz ziół suszonych na sznurku sprowadza nas w klimat upalnych dni, wakacji na wsi i beztroski. Tym razem zioła jako grafika na panelach szklanych w kuchni będą przypominać o swoim istnieniu. Z pewnością także zagoszczą częściej jako bardzo zdrowe przyprawy dań.

Weźmy pod uwagę, że jeśli decydujemy się na grafikę to będzie jedną z pierwszych elementów, na które szczególnie zwrócimy uwagę. 

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry