Współpraca/reklama

krótko o firmie

Od samego początku istnienia firmy projektowanie kuchni było naszym oczkiem w głowie i to do wykonywania tej usługi przykładaliśmy najwięcej uwagi. Przez te kilkanaście lat działalności zrealizowaliśmy setki projektów i tysiące wizualizacji dla firm stolarskich, ale i osób prywatnych. Ilość poleceń i powracających klientów pozwala nam twierdzić, że stajemy na wysokości zadania i realizujemy powierzone nam zlecenia.

współpraca

Nie chcemy i nie ograniczamy się jednak tylko do tego. Otwarci jesteśmy na współpracę z innymi podmiotami, takimi jak np. producenci mebli, akcesoriów meblowych, oświetlenia, sklepy RTV i AGD czy blogerzy. Wierzymy, że wspólnymi siłami można osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę. Proponujemy przykładowe formy współpracy:

  • zamieszczenie wpisu bądź recenzji dotyczącej danego produktu lub usługi,
  • zamieszczenie w naszej witrynie reklamy w formie baneru lub artykułu,
  • ogólna reklama marki lub usługi,
  • zamieszczenie linku prowadzącego do Twojej strony lub fanpage.

Warto i trzeba wspomnieć, że witryna koncept3d.pl plasuje się wysoko w wynikach wyszukiwania i chętnie odwiedzana jest przez nowych, ale i powracających użytkowników. W związku z tym zamieszczona tutaj informacja o Twoim produkcie lub usłudze na pewno dotrze do tysięcy odbiorców.

o nas słów kilka

Szanowny Gościu,

nazywam się Paweł i jestem właścicielem oraz prowadzącym witrynę koncept3d.pl. Wraz z moim zespołem bardzo się cieszymy, że do nas trafiłeś. Mamy nadzieję, że odnajdziesz tutaj garść cennych inspiracji i wartościowych porad. My ze swojej strony dokładamy starań, aby strona stale się rozwijała, a zawarte tutaj treści były aktualne i zgodne z aktualnymi trendami.

Jeśli chodzi o zakres naszej działalności to w zasadzie zajmujemy się wszystkim co związane z meblami – od projektowania, aż po ich produkcję. Warto wspomnieć, że w znaczącym zakresie współpracujemy z firmami stolarskimi poprzez tworzenie komputerowych wizualizacji.

Jeśli czujesz, że możemy Ci pomóc zachęcamy do kontaktu!

biuro@koncept3d.pl

Na etapie projektowania najważniejsze jest, aby kuchnia zaplanowana została w sposób praktyczny i użyteczny. Efekt wizualny jest ważny, ale nigdy kosztem funkcjonalności„.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Scroll to Top