Kompleksowe projektowanie kuchni

szkic do projektu kuchni
projekty kuchni

Jak długo trzeba czekać na wykonanie projektu?

Termin realizacji wynosi zazwyczaj ok. 7 dni roboczych od momentu opłacenia usługi. Oczywiście w przypadku większej ilości pracy terminy mogą ulec wydłużeniu o czym informujemy klienta odpowiednio wcześniej.

rysunek techniczny kuchni
projekty mebli kuchennych

Projektowanie kuchni – ile kosztuje?

Wyjściowa cena projektu mebli kuchennych wynosi 350 zł (kiedy projekt jest np. na jednej ścianie). Nieskomplikowane i mniejsze projekty będą więc tańsze a te większe (trzy, cztery ściany) i bardziej wymagające odpowiednio droższe. Na cenę mają również duży wpływ wymagania klienta.

Co klient otrzymuje po zamówieniu usługi?

✅ wysokiej jakości wizualizację (1920×1080 pikseli) każdej ze ścian,
✅ rysunki techniczne z uwzględnionymi wymiarami szafek.

Uwaga. Jesteśmy fachowcami od mebli kuchennych dlatego nie skupiamy się na elementach typu lampy, zasłony, żaluzje, krzesła i inne tego typu dekoracje. Naszą domeną są meble i ich właściwy układ funkcjonalny oraz kolorystyczny.

Nie wykonujemy wizualizacji wnętrza szafek i rozpisu formatek.

projektowanie mebli kuchennych Kraków
projekt lady do kuchni

Czy jest możliwość wprowadzania zmian?

Oczywiście, że tak. O wszelkich możliwościach informujemy klienta na etapie przygotowania oferty.

Jak i kiedy dokonywana jest płatność?

Opłacenie usługi po zaakceptowaniu oferty daje nam zielone światło do działania. Od tego momentu potrzebujemy kilku dni na wykonanie projektu.

Zapłaty za projekt można dokonać poprzez serwis Przelewy24 (szybki przelew, BLIK). Link do wpłaty udostępniamy naszym klientom.

projekt dla stolarza
projektowanie mebli kuchennych

Możliwość przygotowania wyceny mebli.

Dodatkową usługą, którą możemy zaproponować jest przygotowanie wyceny samych mebli. Współpraca z setkami firm stolarskich daje nam ogromne możliwości. Usługa wyceny jest oczywiście DARMOWA.

Projekty i wizualizacje kuchni – nasze ostatnie realizacje

Poniżej zamieszczamy projekty i wizualizacje kuchni, które w ostatnim czasie przygotowaliśmy dla firm stolarskich i indywidualnych klientów. Po kliknięciu na dane zdjęcie przejdziesz do galerii zdjęć danej aranżacji. Oczywiście więcej naszych realizacji można przeglądnąć w zakładce ’Nasze realizacje’.

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez prosty formularz.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Drag and drop files here or
Upload upto 10 Images. Max Image Size: 15 MB
Tutaj możesz załączyć zdjęcia swojego pomieszczenia i inspiracji. Dzięki nim będziemy mogli dokładniej oszacować koszt projektu. Maksymalnie możesz dodać 10 zdjęć o rozmiarze 15MB.

Kompleksowe projektowanie kuchni to usługa w której stawiamy nie tylko na efekt wizualny, ale przede wszystkim aspekt praktyczny – użytkowy. Zdajemy sobie sprawę, że właściwe rozplanowanie szafek i ich dopasowanie kolorystyczne nie jest prostą czynnością. Tutaj staramy się wiec pomóc. Oprócz wizualizacji otrzymujesz rysunki techniczne z wymiarami i rozmieszczeniem gniazdek do niezbędnych urządzeń AGD. W zależności od wcześniejszych ustaleń masz możliwość wprowadzania określonej liczby zmian i poprawek.

projekty kuchni
projektowanie kuchni
projekty mebli kuchennych
projektowanie mebli kuchennych
projekty kuchni
projekty kuchni
projekty mebli kuchennych
Scroll to Top