Szaro-drewniana szafka RTV do Krakowa

szaro-drewniana szafka RTV do Krakowa
szafki RTV na wymiar
drzwi otwierane w szafce RTV
szaro-drewniana szafka RTV do Krakowa z drewnianymi lamelami
drewniany stolik do salonu
meble na wymiar
lamele na drzwiach w szafce RTV

Szaro-drewniana szafka RTV do Krakowa to w rzeczywistości ciekawa koncepcja nowoczesnego mebla do salonu lub sypialni. Meble na wymiar zdecydowanie otwierają szerokie spektrum możliwości przed stolarzem, ale także klientem. Nie dziwi więc fakt, że każdy chciałby w swoim pomieszczeniu meble dopasowane zarówno pod względem kolorystycznym jak i układowym. Prezentowana szafka RTV to połączenie dwóch kolorów – grafitowego i drewnianego. Dolna jej część, czyli ciąg eleganckich szafek otwieranych tradycyjnie na boki wykonana została właśnie z tego pierwszego materiału. Dzięki temu powstał nam ciekawy i oczekiwany kontrast pomiędzy podłogą, a meblem.

Drugim elementem jest drewniana nadstawka położona na blacie, która stanowi nie tylko funkcję praktyczną, ale także estetyczną. Nikomu nie musimy chyba przypominać jak popularnym motywem są lamele, które wykorzystać możemy praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oczywiście te pionowe pasy mogą być dopasowane pod względem grubości wedle życzeń klienta.

Na zakończenie warto wspomnieć, że w prezentowanej szafce wykorzystane zostały akcesoria wyższej jakości. Wprowadzenie zawiasów firmy Blum z domykiem pozwoli na użytkowanie mebli przez długi czas w najwyższym komforcie.

Szaro-drewniana szafka RTV do Krakowa – wykorzystane materiały

  • po pierwsze: nadstawka (szafka z lamelami), otwarte półki (pogrubiane na 36mm) i stolik płyta laminowana dąb Odwieczny D1041 OV,
  • dolna część płyta laminowana U162 VL Grafitowy,
  • blacik dolnej części o grubości 18mm,
  • oczywiście całość oklejona trwałym obrzeżem PCV,
  • całość postawiona na niewielkich nóżkach,
  • bez wątpienia wysokiej jakości zawiasy w drzwiach z domykiem firmy Blum,
  • całość otwierana bez uchwytów, system tip-on (na klik),
  • ze względu na życzenie klienta w szafce nie ma szuflad.
Scroll to Top