Biało-drewniana szafka RTV do Bydgoszczy

biało-drewniana szafka do Bydgoszczy
biało-drewniana szafka do Bydgoszczy z lamelami
klapa otwierana w dół w nowoczesnej szafce RTV
drewniane lamele w białej szafce RTV
biało-drewniana szafka do Bydgoszczy z szufladami
nowoczesne szafki RTV na wymiar
drewniane półki w szafce RTV
szafki pod TV na zamówienie

Prezentowana biało-drewniana szafka RTV do Bydgoszczy to nowoczesny mebel o nieszablonowym designie. O jego wyjątkowości świadczy niewątpliwie kolorystyka, która uchodzi za bardzo modną i pożądaną, ale także przyjemny dla oka kształt. Bez dwóch zdań cały koncept jest bardzo spójny i widać, że o przypadku w tym momencie nie ma mowy. Biała matowa płyta świetnie prezentuje się w towarzystwie drewnianego dekoru, a brak uchwytów czyni z oglądanego mebla bryłę bez zbędnych elementów. Oczywiście brak uchwytów dla niektórych osób może być nie do zaakceptowania, ale w tym wypadku tak miało być.

Oczywiście nie możemy pominąć lameli, które wskazują nam drzwi z półkami w środku. Spostrzegawcze oko wypatrzy, że zamontowane zostały bardzo solidne i dosyć sporych rozmiarów zawiasy. Tak musi być jeśli zależy nam na jakości i bezproblemowej pracy drzwi. W dolnych szufladach zamontowane zostały z kolei bardzo wysokiej jakości prowadnice z domykiem dzięki którym cicha praca będzie zapewniona.

Na zakończenie warto wspomnieć, że w powyższej szafce RTV wykorzystane zostały akcesoria wyższej jakości. Wprowadzenie zawiasów firmy Blum z domykiem pozwoli na użytkowanie mebli przez długi czas w najwyższym komforcie.

Biało-drewniana szafka RTV do Bydgoszczy – wykorzystane materiały

  • po pierwsze: nadstawka (szafka z lamelami) i otwarte półki (pogrubiane na 36mm) z płyty laminowanej dąb Odwieczny D1041 OV,
  • dolna część płyta laminowana matowa biała,
  • blacik dolnej części o grubości 18mm,
  • oczywiście całość oklejona trwałym obrzeżem PCV,
  • całość postawiona na cokoliku o wys. 10cm,
  • bez wątpienia wysokiej jakości zawiasy w drzwiach z domykiem firmy Blum,
  • całość otwierana bez uchwytów, system tip-on (na klik),
  • ze względu na życzenie klienta w części dolnej zastosowaliśmy trzy szuflady i jedną klapkę w formie barku (uchylana w dół).
Scroll to Top