Projekt beżowej kuchni do miejscowości Trzebinia

wizualizacja kremowej kuchni z drewnem
beżowa kuchnia z drewnianym blatem i parkietem na podłodze
symulacja oświetlenia w kuchni
projekt beżowej kuchni do miejscowości Trzebinia
projekty kuchni Kraków, projekty ONLINE
beżowe klasyczne fronty do kuchni
projekt kuchni z salonem
plan techniczny kuchni
projektowanie elektryki w kuchni
projektowanie kuchni ONLINE
aranżacje kuchni Kraków
projekty techniczne kuchni
zestawienie materiałów na kuchnię
Projekt beżowej kuchni do miejscowości Trzebinia – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt beżowej kuchni do miejscowości Trzebinia

Powyższy projekt beżowej kuchni to pójście w stronę klasycznych kształtów i ciepłych kolorów. Z resztą kremowe meble kuchenne od zawsze były jednymi z najchętniej wybieranych. Zdecydowana większość naszych klientów to zwolennicy jasnych odcieni i uniwersalnych, ale jednak stonowanych barw. Te w połączeniu z przyjemnym dekorem drewna (D1041 Swiss Krono) i eleganckim frontem w formie ramiaczka stanowią bardzo spójną i przemyślaną kompozycję, która może się podobać. Oczywiście oprócz aspektów wizualnych równie ważny jest ten praktyczny. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu co oferuje prezentowany przez nas projekt beżowej kuchni.

Ciekawy projekt -> Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa

Funkcjonalność w projekcie beżowych mebli kuchennych

Co z tego, kiedy ładna i przyciągająca wzrok kuchnia jest nieprzemyślana pod względem funkcjonalnym. Dlatego też projektując dla naszych klientów staramy się już na wczesnym etapie poradzić sobie z kwestią ergonomiki i odpowiedniego rozkładu szafek. Oczywiście pomieszczenia różnią się między sobą i czasami pewne rozwiązania nie wchodzą w grę lub wymagają większej ingerencji w pomieszczenie. Tak też było i w tym przypadku. Zlewozmywak i płyta indukcyjna musiały zostać tutaj gdzie są, a pozostałe szafki dopasowaliśmy do nich. Niemniej najważniejsze aspekty takie jak ilość blatu roboczego czy dostęp do rogów zostały zachowane w 100%.

Ciekawy projekt -> Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic

Co dla swojego użytkownika oferuje prezentowana kuchnia?

Powyższy projekt beżowej kuchni oferuje bardzo dużo zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki. Jakie są więc jego najważniejsze zalety?

  1. Zdecydowaną zaletą, która wysuwa się jako jedna z pierwszych jest ilość miejsca do przechowywania. Szafki wiszące pod samym sufitem zagwarantują nam przestrzeń do odłożenia rzadziej używanych przedmiotów do których nie sięgamy na co dzień. Jak dobrze wszyscy wiemy tego typu schowki są na wagę złota.
  2. Po drugie spora ilość blatu roboczego, która zdecydowanie poprawia komfort pracy.
  3. Po trzecie półwysep z głębszym blatem gdzie swobodnie usiądziemy, porozmawiamy czy zjemy posiłek.
  4. Po czwarte wyżej usytuowany piekarnik, którego użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Oczywiście moglibyśmy zabudować go pod blatem i w ten sposób zyskać dodatkową przestrzeń roboczą, ale dla klienta ważniejsza była opcja z piekarnikiem w słupku.
  5. Oświetlenie LED pod wiszącymi szafkami to kolejny duży atut prezentowanej zabudowy kuchennej. Warto wspomnieć, że bez niego bardzo dużo stracilibyśmy na obu aspektach – zarówno wizualnym jak i praktycznym.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Projekt beżowej kuchni do miejscowości Trzebinia – podsumowanie

Powyższy jak i inne projekty wykonujemy konsultując z naszymi klientami. Oczywiście to co podoba się jednemu nie musi być odpowiednie dla drugiego. Każdy ma inne priorytety i potrzeby. Pamiętajmy jednak żeby nie skupiać się tylko i wyłącznie na aspekcie wizualnym, ale także funkcjonalnym. Jak to zwykle bywa żeby całość spełniała oczekiwania musi zostać zachowana harmonia i zdrowy rozsądek.

Scroll to Top