Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa

projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa i zabudową do sufitu
granatowa kuchnia z drewnem Egger H3730 Hikora naturalna
projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa i panelami na podłodze w kuchni i salonie, projekty dla stolarzy
czarne uchwyty krawędziowe 15cm w granatowej kuchni z drewnianym blatem
mały półwysep z drzwiami w kuchni
projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa i drewnianym biurkiem z lamelami w salonie
podwieszana drewniana szafka RTV z lamelami i beton architektoniczny na ścianie
projekty mieszkań Kraków, okrągły stół i mały stolik kawowy na metalowych nogach do salonu
plan kuchni z góry
projekt koncepcyjny mebli kuchennych z wymiarami
projektowanie mebli kuchennych Kraków
jak rozmieścić gniazdka w kuchni
planowanie kuchni z salonem
jak zagospodarować otwartą kuchnię z salonem
Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa

Prezentowany projekt mieszkania z granatową kuchnią wykonaliśmy jak nazwa wskazuje do Krakowa. Dzięki bardzo dobrej komunikacji z klientem powstała niezwykle ciekawa aranżacja aneksu kuchennego połączonego z salonem. Przyglądając się zdjęciom zauważymy, że w części salonowej znalazło się miejsce nie tylko do odpoczynku, ale i do pracy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią artykułu, ale przede wszystkim zdjęciami ukazującymi efekty naszej pracy.

Ciekawy projekt -> Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki

Granatowa kuchnia z jednym pionem ryflowanych frontów obok lodówki

Projektując meble kuchenne bardzo często zastanawiamy się w jaki sposób wprowadzić do niej jakiś nieoczywisty i ciekawy element. Od jakiegoś czasu stosujemy w naszych aranżacjach bardzo przyjemny dla oka motyw w formie ryflowanych dodatków, np. frontów meblowych. Co w zasadzie daje wprowadzenie do naszego pomieszczenia tego typu dodatku? Odpowiedź jest oczywista – przełamuje nudną całość i zdecydowanie odświeża zabudowę. Projektując kuchnię (ale nie tylko) dla siebie warto rozważyć ryflowane elementy.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika

Jaka kolorystyka wykorzystana została w projekcie?

W projekcie wykorzystaliśmy bardzo lubiany w ostatnim czasie granatowy kolor. Granatowe kuchnie bardzo ładnie wyglądają w towarzystwie drewna, czerni, ale i bieli. U nas granat zestawiliśmy z bardzo popularnych i chętnie wykorzystywanym przez klientów dekorem firmy Egger – H3730 Hikora naturalna. Jako zabudowę ściany zastosowaliśmy szkło lacobel w czarnym kolorze. Wydaje nam się, że całość bardzo dobrze ze sobą się zgrała, ale najważniejsze jest zadowolenie klientów 🙂

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa i drewnopodobnymi meblami w salonie

Oprócz kuchni do zaprojektowania był również salon w którym znalazło się sporo ciekawych elementów. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na kącik z biurkiem i miejscem na telewizor. Jak wcześniej pisaliśmy salon służyć będzie nie tylko do wypoczynku, ale i do pracy. I tak na pierwszy plan wysuwa się biurko stojące na czarnym metalowym stelażu, które od strony ściany wykończyliśmy cienkimi lamelami 'lecącymi’ po ścianie aż do samego sufitu. Czy tego typu dodatek nie wygląda ciekawie?

Po drugie podwieszana szafka RTV z trzema długimi szufladami i w całości w drewnie. Niby prosty mebel, ale bardzo często to najprostsze rozwiązania są najlepsze. Popatrzmy jeszcze na betonową ścianę, którą wykończona została cała połać. Nie da się ukryć, że beton architektoniczny bardzo wpisał się w gust współczesnego świata.

Po trzecie okrągłe stoliki, zarówno duży jak i mały. Dlaczego okrągłe? Dlatego, że nie było potrzeby stosowania większych a poza tym bardzo ergonomicznie wpisały się w całe pomieszczenie.

Scroll to Top