Projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2

projekt kuchni z salonem Dom w turkusach (G2)
kaszmirowa kuchnia z ryflowanymi frontami i drewnianym dodatkiem
projekt kuchni z salonem Dom w turkusach (G2)
projekt nowoczesnej kuchni z kamiennym blatem i czarnymi krawędziowymi uchwytami
kuchnia z oknem narożnym i okapem tuba nad płytą indukcyjną
kuchnia cappuccino z nowoczesnym półwyspem i podniesioną ladą na hokery
projekt kuchni z salonem Dom w turkusach (G2)
podwieszana szafka RTV z witryną i przyciemnianą szybą
ciekawa tapeta na ścianie w salonie za telewizorem
dębowe panele w salonie
Projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2 – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Radziszów,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wykonywać od podstaw projekt, który zatytuowaliśmy 'Projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2′. Jak już sama nazwa wskazuje do naszych zadań należało zaaranżowanie nie tylko części kuchennej, ale także salonu. Prezentowany projekt jest dosyć duży przez co zdecydowanie przyciąga spojrzenia i jak to się zwykło mawiać jest na czym zawiesić oko 🙂 Całość zachowaliśmy raczej w stylu nowoczesnym, ale przy tym ciepłym i przytulnym. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem poświęconym tej modnej koncepcji.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja białej kuchni z drewnem Hikora naturalna

Duża zabudowa kuchenna w kształcie litery U z półwyspem

Duże kuchnie zawsze wzbudzają zachwyt i zainteresowanie potencjalnych poszukiwaczy tej najwłaściwszej koncepcji. Prezentowane wizualizacje prezentują ogrom możliwości, które wynikają z większych przestrzeni. Możemy sobie pozwolić na naprawdę wiele – począwszy od idealnego układu szafek po wybór najlepszej dla nas opcji kolorystycznej. Prezentowany przez nas projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2 to wykorzystanie trzech ścian + części wchodzącej w wewnętrzną część kuchni – półwyspu. Układ ten pozwolił na wydzielenie poszczególnych stref, które przez klientów są poszukiwane i bardzo lubiane.

Prawa strona, czyli miejsce do przechowywania

Prawa strona zabudowy kuchennej przeznaczona została do przechowywania. Odnajdziemy tutaj nie tylko lodówkę w zabudowie, ale także dwie wysokie szafy odznaczone za pomocą drewnianych frontów. Sam pomysł zaakcentowania drzwi właśnie w ten sposób był pomysłem klientów i trzeba przyznać, że okazał się fajną ideą 🙂 W tego typu wysokich szafach z powodzeniem możemy przechować nasze przetwory czy soki. Krótko mówiąc naszą spiżarkę mamy cały czas pod ręką. Oprócz szaf na tej stronie swoje miejsce odnalazł również słupek z piekarnikiem i mikrofalą.

Środkowa ściana jako miejsce do utrzymania czystości, ale nie tylko…

Jest to chyba najbardziej rzucająca się ściana w kuchni, poza oczywiście zewnętrzną częścią lady kuchennej. Ścianę tą przeznaczyliśmy w sporej części na zlewozmywak i zmywarkę, ale nie tylko. Pamiętajmy, że jedną z najważniejszych rzeczy podczas aranżowania mebli jest wyznaczenie jak największej części na blat roboczy, który zdecydowanie podniesie nam komfort pracy. Tak też jest w naszym przypadku, gdzie zarówno po lewej jak i prawej stronie zlewozmywaka blatu do pracy na pewno nie zabraknie!

Oczywiście szafki dolne to nie wszystko. Nad nimi zauważymy kilka szafek wiszących zakończonych z lewej strony nowoczesną i bardzo modną witryną z przyciemnianym szkłem osadzonym w ramce aluminiowej czarnej. Pod samym sufitem natomiast dostrzeżemy ryflowane fronty bardzo chętnie wybierane obecnie przez klientów.

Lewa ściana z wolnowiszącym okapem i dużym oknem narożnym

Ważnym elementem jest okno narożne przez które mamy stały dopływ promieni słonecznych w ciągu dnia. W zamieszczonym tutaj projekcie jest ono bardzo duże a na dodatek inne ściany również zawierają drzwi i przeszklenia. Ściana ta jest teoretycznie pusta, ale czy na pewno? Zauważymy, że nad kuchenką indukcyjną widnieje wolnowiszący okap typu tuba firmy Elica. To właśnie ten elegancki, czarny pochłaniacz przykuje wzrok, ale co ważniejsze zadba aby nieprzyjemne zapachy jak najszybciej opuściły nasze pomieszczenie.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu

Półwysep oddzielający salon od części kuchennej

Często zastanawiamy się w jaki sposób oddzielić kuchnię od salonu. Jednym z ciekawszych i najbardziej praktycznych sposobów jest niewątpliwie zastosowanie elementu w formie półwyspu. Nie dość, że zyskujemy dodatkowe miejsce do pracy to jeszcze wizualnie dostajemy piękny dodatek. Patrząc na prezentowany projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2 widzimy, że zewnętrzna część półwyspu wykończona została panelami w formie ryfli – jest to nawiązanie do szafek górnych znajdujących się pod sufitem. Po raz kolejny dostrzegamy, że nie ma tutaj przypadków a wszystkie elementy są ze sobą w jakiś sposób współgrające.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Projekt kuchni z salonem Dom w turkusach G2 – rzut na część salonową

Oczywiście tak jak w tytule pisaliśmy kuchnia to nie wszystko. Bardzo ciekawy jest także salon, który zachowaliśmy w stylu nowoczesnym, ale z typowo domowymi elementami. Tutaj nieoceniona okazała się kreatywność klientów którzy kilka razy wprowadzali do projektu modyfikacje, aby otrzymać w rezultacie pożądany efekt. Jak powszechnie wiadomo skoro salon to i duży stół, krzesła, wypoczynek do siedzenia, jakiś stolik, szafka RTV no i oczywiście oświetlenie w formie wiszących lamp. Uczciwie przyznajemy, że praktycznie w całości te elementy były pomysłem klientów – my staraliśmy się to ułożyć w pomieszczeniu i ładnie ukazać na ekranie komputera. Czy nam się udało? Dobre słowo od klientów i podziękowanie za współpracę jest chyba potwierdzeniem, że oczekiwania klientów zostały spełnione!

Scroll to Top