Projekt mebli RTV do salonu – Harbutowice

projekt mebli RTV do salonu
wiszące półki w salonie na ścianie

Potrzebujesz projektu kuchni? Zadzwoń lub napisz do nas!

niedrogo, szybko, profesjonalnie – ONLINE i stacjonarnie

szafka RTV do salonu
projekt mebli RTV do salonu
projekt mebli do salonu
aranżacja salonu Kraków
projekt techniczny mebli z wymiarami
Projekt mebli RTV do salonu – Harbutowice – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Harbutowice,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt mebli RTV do salonu – Harbutowice

Do zagospodarowania mieliśmy kącik RTV w pięknym salonie w domu. Dylemat klientów polegał na tym, że nie wiedzieli w jaki sposób zagospodarować miejsce aby nie przesadzić z zabudową szafek. Projekt mebli RTV do salonu, który tutaj prezentujemy to już finalna wersja po uwzględnieniu zmian. Warto wspomnieć, że pierwsza opcja wyglądała bardziej masywnie, ponieważ zamiast widocznych półek uwzględniliśmy wiszące szafki pod sam sufit. Klienci jednak zrezygnowali z wspominanej pierwszej wersji na rzecz tej, którą tutaj prezentujemy.

Możliwości zaprojektowania szafki RTV jest naprawdę sporo. Mogą być one stojące lub podwieszane, ale tutaj wybór padł na tą pierwszą opcję. Dzięki temu, że szafki stoją na ziemi unikniemy konieczności sprzątania pod nimi co może okazać się sporą zaletą 🙂 Dodatkowo dzięki nóżkom, na których stoi szafka mamy możliwość dokładnego jej wypoziomowania. Jak widzimy na wizualizacjach tego typu rozwiązanie również może wyglądać bardzo modnie, chociaż tradycyjnie. Jak zwykle wszystko zależy od naszych preferencji.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Białe i drewno – jak zawsze piękny efekt

Jeśli chodzi o kolorystykę, to założenie mieliśmy proste – przyjemny dla oczu efekt z elementem drewna i bieli. W związku z tym, że panele były już zamontowane kolor drewna dobraliśmy pod nie. Oczywiście nie jest łatwo idealnie zgrać ze sobą kolorystykę, ale chyba nam się udało. I tak fronty meblowe wykonaliśmy z białego materiału, a korpus i wiszące półki drewnopodobnego. Dzięki takiej kompozycji całość wygląda ciepło i przyjemnie dla oka. Na końcu otrzymaliśmy informację od klientów, że projekt pomógł w podjęciu właściwego wyboru. I o to chodzi!

Scroll to Top