Ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione – pomysły

Zimowy i ponury okres w roku dla większości z nas nie należy do upragnionych. Jeśli jednak spojrzymy na ten czas pod kątem długo wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia od zaraz wśród wielu zapalają się iskierki w oczach. Niewątpliwie takie iskierki mogą przerodzić się w zdumiewające pomysły. Otóż jedni pasjonują się w wykonywaniu świątecznych szopek, drudzy spełnią się kulinarnie w pieczeniu pierników na choinkę, inni prezentują ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione. Właśnie dziś skupimy się na szczególnie precyzyjnych i oryginalnych własnoręcznie wykonanych dekoracjach bożonarodzeniowych.

W przypadku zainteresowania którymś z produktów prosimy o kontakt:
biuro@koncept3d.pl

pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione
Każda ozdoba starannie spakowana i ozdobiona może być idealnym prezentem bożonarodzeniowym dla najbliższych.

Ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione z makramy

Okres Świąt Bożego Narodzenia przez każdego odbierany jest inaczej, ale efekt wygląda podobnie – każdy w tym czasie doznaje dużo troski, życzliwości i uśmiechu na twarzy. Niewątpliwie ta radość przeradza się w chęć obdarowywania drobnymi podarkami. Być może te własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe z makramy będą idealnym prezentem dla przyjaciółki czy rodziców. Niewątpliwie ozdoby z makramy powieszone na choince nie pozwolą zapomnieć o bliskiej nam osobie w tym szczególnym czasie.

ozdoby świąteczne
Zestaw ozdób z makramy to nie tylko aniołki na choinkę, ale rózga i mini choinki.

Tradycyjną ozdobą choinkową w każdym domu będzie bombka, pierniczki, albo cukierki i światełka. Z pewnością uroku każdej choince doda własnoręcznie wykonana rózga z makramy w kolorze biało-czerwonym.

ozdoby bożonarodzeniowe
Choinka to jeden z bardziej oczywistych wyróżników oznaczających Święta Bożego Narodzenia. Z tego właśnie powodu nie może zabraknąć jej wśród naszych ozdób bożonarodzeniowych.
ozdoby świąteczne ręcznie robione
Makramowe rózgi spakowane w eleganckie pudełko będą świetnym prezentem dla tych grzecznych i niegrzecznych.

Ozdoby świąteczne ręcznie robione – wyplotki ze sznurka

Okres bożonarodzeniowy dla większości będzie czasem dekorowania domów i mieszkań, aby podkreślić piękno świąt. Bożonarodzeniowe wyplotki ze sznurka nie muszą znaleźć się tylko na choince. Własnoręczne choinki ze sznurka w zupełności sprawdzą się na oknach w mieszkaniu lub przyozdobią rozświetlony kominek. Jak widzimy ozdoby świąteczne mogą przybierać różne formy.

ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione
Choinka z makramy będzie świątecznym akcentem w małym pokoiku dziecięcym, gdzie brakuje miejsca na tradycyjną choinkę.
boże narodzenie ozdoby ręcznie robione
Choinka wypleciona ze sznurka może zastąpić świąteczny wianek na drzwi. Możemy ją zawiesić chociażby w kuchni jako piękną i klimatyczną ozdobę.

Boże Narodzenie ozdoby ręcznie robione – wianek świąteczny z makramy

Tradycyjny wianek świąteczny jaki zawieszamy na drzwi zewnętrzne to gruby splot gałązek jodełki ozdobiony według uznania bombkami, suszonymi cytrusami. Jednak ktoś bardzo uzdolniony wpadł na pomysł wianka uplecionego z makramy z delikatnym akcentem jodełki, bombek i szyszki. Ta dekoracja świąteczna jest bardzo dobrym pomysłem na prezent.

pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione
Wianek z makramy, który w pełni zastąpi tradycyjny wianek świąteczny na drzwi.

Czyż ten wianek nie jest piękny? Na pewno jest leciutki i delikatny, a to sprawi, że nie spadnie z drzwi, które są stale zamykane i otwierane.

stroiki na boże narodzenie ręcznie robione
Własnoręczny wianek z makramy może zastąpić stroik świąteczny na stole.
stroiki na boże narodzenie ręcznie robione
Wianek na stół lub drzwi.

Własnoręczny wianek z makramy może ozdabiać stół wigilijny. A może Wigilię spędzisz na wyjeździe z rodziną? Zabierz świąteczny wianek z makramy jako prezent. Gwarantujemy pozytywne zdziwienie na twarzach rodziny.

Ozdoby świąteczne ręcznie robione ze sznurka – aniołki z makramy

Niewątpliwie aniołek z makramy będzie pasował na choinkę, ścianę, okno, a nawet może być breloczkiem do kluczy. Aniołki z makramy wykonane są z wielką starannością przez co dostrzegamy jak wielki talent posiadają wykonujące je osoby.

ozdoby choinkowe ręcznie robione
Własnoręcznie wykonany aniołek z makramy w formie breloczku.
50 pomysłów na oryginalne dekoracje świąteczne
ozdoby choinkowe ręcznie robione
pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione
ozdoby bożonarodzeniowe

Potrzebujesz projektu kuchni? Zadzwoń lub napisz do nas!

niedrogo, szybko, profesjonalnie – ONLINE i stacjonarnie

50 pomysłów na oryginalne dekoracje świąteczne

Dekoracje świąteczne – idealne na prezent

Zdjęcia, które pokazujemy to faktycznie produkty ręcznie robione. Pomyślmy, ile czasu oraz pracy musiała włożyć w nie osoba wykonująca prezentowane ozdoby. Nam bardzo się podobają i z tego powodu postanowiliśmy wam się nimi podzielić.

ozdoby świąteczne ręcznie robione
stroiki na boże narodzenie ręcznie robione
pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione
Scroll to Top