Projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy

projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy
nowoczesna szafka RTV z lamelami
projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy
nowoczesne szafki RTV
Projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt nowoczesnej szafki RTV do Bydgoszczy

Meble kuchenne to nie wszystko czym się zajmujemy. Projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy jest tego najlepszym przykładem. Nawet stosunkowo niewielki koncept może być ciekawym wyzwaniem i oderwaniem od większych zleceń. Przyjrzyjmy się więc z bliższa prezentowanej szafce pod telewizor. Warto również wspomnieć, że nie byliśmy na pomiarze u klienta, a całość zaprojektowana została w formie ONLINE.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni retro do Krakowa

Białe i drewno, czyli klasyczne zestawienie ciągle w modzie

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do mebli kuchennych w kolorach bieli połączonej z drewnem. Z pewnością tego typu konfiguracje doskonale sprawdzą się również w innych, mniejszych segmentach. Spójrzmy na prezentowany mebel. Bezsprzecznie drewniana nadstawka z nowoczesnymi i lubianymi lamelami świetnie przełamuje białą kompozycję i wprowadza oryginalny i przemyślany design.

Jeśli chodzi o wnętrze i wyposażenie szafki to niewątpliwie nie ma tutaj kompromisów. Mianowicie w dolnym segmencie zastosowano trzy szuflady na najwyższej jakości prowadnicach łożyskowych z domykiem. Dzięki temu jakość naszego mebla będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Skrajny, lewy dolny front pod regałem zaprojektowany został jako uchylany do dołu (w formie barku). Zauważmy, że całość pozbawiona została uchwytów, a zamiast tego zastosowano system tip-on, czyli klasyczny klik.

Scroll to Top