Nowoczesna kuchnia drewniana

nowoczesna kuchnia drewniana
drewniana kuchnia z czarnym blatem i górnymi szafkami U727 ST9 Szary kamienny - projekty kuchni
nowoczesna kuchnia drewniana
drewniano kaszmirowa kuchnia z cegiełką na ścianie - projekty dla stolarzy
czarny piekarnik w drewnianej kuchni
D3194 SW WIĄZ ALLEGRO dolne szafki kuchenne - wizualizacje dla stolarzy
projekt drewnianej kuchni z czarnym blatem

Nowoczesna kuchnia drewniana

Zaprezentowana na powyższych zdjęciach nowoczesna kuchnia drewniana to wizualizacja wykonana dla klienta prywatnego na podstawie dostarczonych nam szkiców i wytycznych. Całość przygotowaliśmy w kilku wariantach, ale tutaj zamieszczamy tylko ostatnią – prawdopodobnie wybraną przez klienta wersję. Musimy w tym miejscu wspomnieć, że dzięki niesamowicie sympatycznej klientce całość udało się zrealizować sprawnie i bezboleśnie 🙂 Ale przejdźmy do meritum, czyli samej zabudowy.

Od samego początku wiedzieliśmy, że meble kuchenne zachowane mają być w drewnianej kolorystyce z dodatkowym elementem – czarnym lub po prostu ciemnym. Po wykonaniu aranżacji szybko okazało się, że czarny kolor nie jest tym którego poszukujemy. W związku z tym kontynuowaliśmy nasze poszukiwania i właśnie w ten sposób znaleźliśmy ten idealny, szary kamienny kolor. Jeśli chodzi o dekor drewna to tutaj już problemu nie było – klient od samego początku miał wyszukany wzór płyty. Warto napisać jeszcze coś o uchwytach kuchennych, których w tej kuchni próżno szukać. Zamiast nich pojawiły się czarne listwy korytkowe, z których w ostatnim czasie często korzystamy.

Jeśli chodzi o sam układ kuchni to jest to w zasadzie klasyczna kuchnia na planie litery G. Co jest niewątpliwie ogromnym atutem to to, że gabarytowo naprawdę robi wrażenie. Dzięki temu na pewno jej przyszłym użytkownikom nie braknie miejsca na codzienne zajęcia.

zobacz -> Kuchnia z wyspą przy ścianie

fronty dolne:D3194 SW WIĄZ ALLEGRO Swiss Krono
fronty górne:U727 ST9 Szary kamienny Egger
blat: U190 KM CZARNY Swiss Krono
uchwyty: czarne listwy korytkowe Peka
zabudowa ściany nad blatem: cegiełka
inne:podłoga panele dąb jasny
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top