Biała kuchnia z drewnianym blatem jak podłoga

biała kuchnia z drewnianym blatem jak podłoga
jaka podłoga w białej kuchni z drewnem - projekty dla stolarzy
drewniana zabudowa ściany w białej kuchni - projekty kuchni Kraków
czarny zlewozmywak na środku okna - kuchnia dąb Pradawny w kuchni
podświetlana witryna w kuchni - czarne listwowe uchwyty
biała kuchnia z drewnianym blatem jak podłoga - wizualizacje kuchni
wolnostojąca czarna lodówka

Biała kuchnia z drewnianym blatem jak podłoga

Powyższe zdjęcia to biała kuchnia z drewnianym blatem jak podłoga. Usługa wykonana została dla jednej z naszych zaprzyjaźnionych firm stolarskich – stolarz dostarczył nam szkice i niezbędne informacje na podstawie których powstała ta piękna aranżacja. Cała zabudowa naprawdę jest dosyć duża dzięki czemu jest się czym zainspirować i jest na czym skupić swoją uwagę.

Projekt mebli kuchennych, który prezentujemy to klasyczny przykład wiecznie żywych kolorów. Biel zestawiona z lubianym przez naszych klientów odcieniem drewna przez cały czas i niezmiennie posiada swoje bardzo szerokie grono zwolenników. Jak wszyscy wiemy białe fronty bez problemu połączymy z różnymi odcieniami drewna czy kamienia. Możemy także bez większych przeszkód zastosować czarny, stalowy jak i biały sprzęt AGD. Co do tej konkretnej zabudowy widzimy układ w kształcie litery L, ale z dodatkową zabudową w formie bardzo nowoczesnej dużej witryny. Projektując tego typu elementy warto pomyśleć o dodatkowym oświetleniu, które zdecydowanie doda walorów estetycznych całości!

Prezentowana biała kuchnia z drewnianym blatem to także maksimum przestrzeni do przechowywania. Zadbają o nią szafki zabudowane pod sam sufit – w dwóch dekorach kolorystycznych. Całość wiszących zabudów otworzymy systemem bezuchwytowym dzięki czemu wizualnie otrzymujemy jedną gładką płaszczyznę. Do otwierania frontów dolnych posłużą lubiane uchwyty frezowane.

zobacz -> Nowoczesna kuchnia drewniana

fronty dolne:lakier biały matowy
fronty górne:lakier biały matowy / D1035 OW DĄB PRADAWNY Swiss Krono
blat: D1035 OW DĄB PRADAWNY
uchwyty: frezowane / góry fronty opuszczone i tip-on
zabudowa ściany nad blatem: D1035 OW DĄB PRADAWNY
inne:podłoga panele zbliżone kolorystycznie do blatu
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top