Projekt kuchni Dom w riveach R2

projekt kuchni Dom w riveach R2
projekty dla stolarzy
blat Calacatta Michelangelo i zielone fronty NCS S 1510-G60Y
projekt kuchni Dom w riveach R2
nowoczesna kuchnia z witrynami w szafkach wiszących
wizualizacje kuchni
konstruktor mebli kuchennych
projektowanie kuchni ONLINE
projekty kuchni Kraków
rysunki techniczne kuchni
gniazdka w kuchni
Projekt kuchni Dom w riveach R2 – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt kuchni Dom w riveach R2

Zamieszczone w tym artykule wizualizacje to efekt jednej z naszych ostatnich prac. Projekt kuchni Dom w riveach R2 wykonany został dla klienta indywidualnego na podstawie przesłanego do nas planu pomieszczenia z wymiarami. Oprócz tego klient jasno określił swoje potrzeby i uświadomił nas które elementy muszą się w kuchni znaleźć. Na tej podstawie przygotowaliśmy projekt, którym chcemy się z wami podzielić.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja zielonej kuchni do Gdyni

Jasna, zielona kuchnia z białym elementem w postaci blatu

Już sama informacja, że kuchnia powinna zostać zaprojektowana w klasycznym stylu w odcieniach jasnej zieleni była dla nas bardzo radosna. Pośród białych i drewnianych zabudów pojawiła się koncepcja niebanalnej kuchni z tradycyjnymi elementami. Wykorzystany tutaj lakier NCS S 1510-G60Y to delikatna barwa, która świetnie komponuje się z białym kolorem. Bez problemu mogliśmy więc wpleść w całość kamień o nazwie Calacatta Michelangelo – który swoją drogą bardzo lubimy! Jako dodatkowy pojawia się tutaj także kolor złoty w postaci uchwytów o stałej długości.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja kuchni ze złotymi listwowymi uchwytami

Projekt kuchni Dom w riveach R2, czyli zabudowa na dwóch ścianach z półwyspem

Cała koncepcja opiera się na dwóch ścianach + wyspie. Tego typu układ był dla nas najbardziej optymalny ponieważ komunikacja w kuchni nie jest utrudniona a i miejsca do pracy w zupełności wystarczy. Z przechowywaniem również klient nie będzie miał problemu ze względu na zastosowanie zabudowy kuchennej aż pod sam sufit. Nie da się ukryć, że jednym z elementów które jako pierwsze rzucają się w oczy jest półwysep. Możemy zauważyć, że jego spore rozmiary pozwalają na swobodną pracę i rozmowę z osobą siedzącą po jego drugiej stronie.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Scroll to Top