Wizualizacja kuchni z modną witryną

wizualizacja kuchni z modną witryną i złotymi uchwytami
złota ramka aluminiowa z podświetlanymi szklanymi półkami
wizualizacje kuchni na podstawie szkiców - meble kuchenne białe z kaszmirem i drewnem
biało-kaszmirowa kuchnia z drewnianym blatem
meble kuchenne kaszmirowe połyskowe i czarna lodówka side-by-side
okap tuba złota w kuchni

Wizualizacja kuchni z modną witryną

Wizualizacja kuchni z modną witryną wykonana została dla firmy stolarskiej na podstawie dostarczonych nam materiałów i wytycznych. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że całość zachowana jest w bardzo nowoczesnym stylu. Co więc za tą nowoczesnością przemawia?

Niewątpliwie złote elementy, które przykuwają naszą uwagę. Należą do nich uchwyty, okap tuba oraz ramko aluminiowe w bardzo modnej witrynie. Klienci zdecydowanie są zwolennikami tej królewskiej barwy a my dzięki temu możemy pochwalić się piękną wizualizacją.

Po drugie za nowoczesnością przemawiają połyskowe fronty. Wizualizacje ukazują zestawione ze sobą dwa kolory – biały i kaszmirowy. Obie te barwy są obecnie bardzo mocno rozchwytywane a tutaj na dodatek zostały ze sobą połączone. Bardzo fajnym zabiegiem okazało się dosyć mocne ich skontrastowanie dzięki czemu pojawił się wyraźny podział poszczególnych stref.

Na koniec jeszcze kilka słów o samym układzie mebli kuchennych. Całość zbudowana jest na planie litery U, który oczywiście dosyć często pojawia się w naszych realizacjach. Widzimy tutaj podział na strefy do pracy. Zwróćmy uwagę, że pomiędzy zlewozmywakiem a płytą indukcyjną stolarz przewidział spory odcinek blatu roboczego. Jest to niezmiernie ważne dla komfortowej pracy.

zobacz -> Wizualizacja klasycznej kuchni w nowoczesnym wydaniu

fronty dolne:biały połysk lakier
fronty górne:lakier RAL 7032 połysk
blat: D3810 OW ORZECH NICEA Swiss Krono
uchwyty: Techno D-705 złote
zabudowa ściany nad blatem: biała marmurowa płytka
inne:dodatki złote
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top