Kuchnia z wyspą przy ścianie

kuchnia z wyspą przy ścianie - wizualizacje kuchni
nowoczesna kuchnia z wyspą i pionowymi lamelami - projektowanie kuchni ONLINE
Kasztan Arvadonna Ciemny K534 w kuchni
wyspa kuchenna ze stolikiem do siedzenia
kuchnia z wyspą przy ścianie i drewnianymi niesymetrycznymi lamelami
Beton Czarny K353 Kronospan w kuchni

Kuchnia z wyspą przy ścianie

Zamieszczona kuchnia z wyspą przy ścianie to nowatorskie i nieszablonowe podejście do projektowania. Naszym zadaniem było jednak przede wszystkim zwizualizowanie koncepcji, którą przedstawił nam stolarz. Krótko mówiąc dostaliśmy wszelkie wytyczne na bazie których powstała prezentowana piękna aranżacja.

Niewielka, ale bardzo designerska i elegancka zabudowa kuchenna posiada wszystko co powinna mieć w sobie kuchnia na miarę XXI wieku. Znalazły się tutaj niezbędne zabudowy AGD, miejsce do siedzenia i inne niż zazwyczaj kolory. Niestety prezentowana kuchnia posiada jedną sporą wadę – małą ilość blatu roboczego. Nie wiemy czym jest to spowodowane, ale dla osób aktywnie gotujących zdecydowanie będzie to minusem. Problem ten w znaczny sposób rozwiązuje jednak modny stolik dokładany do wyspy, który może pełnić funkcję tradycyjną ale i do pracy. W pewnym stopniu zastąpi on tradycyjny roboczy blat.

Warto zwrócić także uwagę na niesymetryczne pasy w formie lameli wykańczające drzwi lodówki i plecy wyspy. Tutaj klient stał przed dylematem – równe czy nierówne. Wybór padł jednak na te o różnych szerokościach. Naszym zdaniem był to dobry wybór, ponieważ nasza modna kuchnia wygląda bardzo ciekawie i nieszablonowo!

zobacz -> Nowoczesna kuchnia otwarta na salon

fronty dolne:Kasztan Arvadonna Ciemny K534 / Beton Czarny K353 Kronospan
fronty górne:Kasztan Arvadonna Ciemny K534
blat: Beton Czarny K353
uchwyty: czarna listwa Zobal
zabudowa ściany nad blatem: Kasztan Arvadonna Ciemny K534
inne:lamele Dąb Hudson Biszkoptowy K527 / panele podłogowe winylowe dębowe
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top