Kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią

kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią
kaszmirowa kuchnia ze złotymi uchwytami i dużym oknem narożnym
podniesiona lada kuchenna do siedzenia
okap tuba czarna nad płytą indukcyjną
wysoka zabudowa lodówki, piekarnika i mikrofali
kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią
projekt salonu z narożnikiem do siedzenia i dużym stołem
nowoczesna szafka RTV z drewnianymi lamelami i podświetleniem LED
czarne loftowe drzwi do salonu i obrazy na ścianie
projekt kuchni z salonem i dużym oknem na taras
drewniane panele w salonie i nowoczesne zasłony
Kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Biertowice,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią

Meble kuchenne to nasza specjalność – meble kuchenne z dużym salonem to jeszcze coś więcej. Jak widzimy na załączonych zdjęciach naszym łupem padł ostatnio kompleksowy projekt mieszkania z salonem i kaszmirową kuchnią. Całość zachowana jest w nowoczesnym, ale ciepłym i domowym stylu. Dzięki bardzo konkretnym i wiedzącym czego chcą klientom udało nam się wspólnie stworzyć kompozycję, która niewątpliwie zachwyca. Najważniejsze jednak, że ostatecznie klienci są w pełni zadowoleni. Przyglądnijmy się więc poszczególnym elementom.

Ciekawy projekt -> Projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny Mogilany

Kaszmirowe meble kuchenne ze złotymi dodatkami

Jedno z pytań, które pojawiło się już na początku rozmów dotyczyło dodatkowego koloru w całej zabudowie. Zastanawialiśmy się czy pójść w kierunku złotego, czy czarnego koloru. Po przygotowaniu kilku wizji okazało się, że klientom podoba się i jedno i drugie. W ten oto sposób uchwyty firmy Gamet i bateria zlewozmywaka firmy Omnires zostały złote a pochłaniacz, sprzęt AGD i witryna czarne. Efekt niewątpliwie jest ciekawy i w sumie nieczęsto spotykany. Meble na wymiar mają jednak to do siebie, że składamy i projektujemy je typowo i konkretnie pod swój gust i swoje potrzeby.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja kuchni ze złotymi listwowymi uchwytami

Drewniany półwysep – oddzielenie i siedzenie

Półwysep w kuchni spełniać może kilka ról. Chyba najważniejszą jest miejsce przy którym można usiąść i wypić kawę czy zjeść posiłek. Nie zapominajmy jednak o jego drugiej cennej funkcji – może być naturalnym oddzieleniem kuchni od części salonowej. O różnych sposobach oddzielenia kuchni i salonu pisaliśmy w poradniku ’Jak oddzielić kuchnię od salonu?’.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja zielonej kuchni do Gdyni

Aranżacja dużego salonu z narożnikiem do siedzenia i szafką RTV

Oczywiście nie sposób przejść obojętnie obok dużego salonu, który będzie pełnił bardzo ważną rolę w prezentowanym mieszkaniu. Klienci są szczęśliwymi rodzicami dzięki czemu życie z pociechami będzie tętniło właśnie w tym miejscu. O komfort niewątpliwie zadba duży narożnik do siedzenia z możliwością rozłożenia go i wspólnego weekendowego leniuchowania. Jak leniuchowanie to i oczywiście telewizor i zaprojektowana obok niego bardzo nowoczesna szafka RTV z lubianymi lamelami. Aby jeszcze bardziej unowocześnić tą część zaproponowaliśmy naszym miłym klientom podświetlenie w formie pasków LED.

Scroll to Top