Projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny – Mogilany

szklana witryna w kuchni z ramkiem aluminiowym czarnym
projekty nowoczesnych kuchni
wizualizacja mebli kuchennych - dąb Halifax naturalny z białym
Projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny Mogilany
biało drewniana kuchnia z czarnymi uchwytami
półwysep z dostępem od salonu
rozmieszczenie szafek w kuchni
gdzie zaprojektować gniazdka w kuchni
ergonomia w kuchni
projekty kuchni Kraków
sposób otwierania szafek górnych w kuchni
rysunek techniczny lady kuchennej
Projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny Mogilany – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Mogilany,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny Mogilany

Właściwie wykonana aranżacja obejmować powinna nie tylko aspekt wizualny, ale przede wszystkim praktyczny. Prezentowany projekt dużej kuchni Dąb Halifax naturalny do podkrakowskiej miejscowości Mogilany jest właśnie przykładem właściwego połączenia jednego z drugim. Ergonomiczne rozłożenie sprzętów, duża ilość blatu roboczego, prawidłowo obudowane okno i przyjemne dla oka zestawienie kolorów niewątpliwie przyciąga uwagę niejednego poszukiwacza ciekawych rozwiązań. Oczywiście wygląd zewnętrzny to jedno – to co niewidoczne dla oczu drugie…

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni Dom w riveach R2

Wysokiej jakości systemy – czyli o czym mowa?

Każda kuchnia to dziesiątki podzespołów, które znacznie usprawniają nam pracę. I chociaż nie są one widoczne od razu to są niemniej ważne niż chociażby uchwyty czy modne wykończenia. Pisząc o podzespołach mamy na myśli przede wszystkim wysokiej jakości prowadnice, podnośniki, zawiasy czy systemy narożne. Prezentowana tutaj kuchnia do Mogilan to koncepcja posiadająca wszystkie te akcesoria. Dlatego też nie wahamy się określać prezentowanego projektu mianem modnego i nowoczesnego.

Ciekawy projekt -> Wizualizacja kuchni ze złotymi listwowymi uchwytami

Drewno Dąb Halifax naturalny połączony z białym

Pośród setek dostępnych kolorów pojawiają się takie, które wśród naszych klientów odnajdują szczególne uznanie. Do dekorów tych należy prezentowany tutaj kolor Dąb Halifax naturalny znanej firmy Egger. Nie da się ukryć, że bardzo dobrze wygląda on w towarzystwie białego – dlatego też wybór klientów był taki a nie inny. Aby jednak całość przełamać możemy z powodzeniem zastosować czarne elementy w postaci uchwytów, sprzętu AGD czy chociażby lamp.

Warto także wspomnieć o innym elemencie, który zdecydowanie dodaje całej koncepcji czegoś oryginalnego – wysoka przeszklona witryna. Obecnie tego typu elementy są wręcz pożądane w kuchniach, ale nie tylko. Witryna może stanowić modne wykończenie ale także może być naturalnym 'wstępem’ do całego pomieszczenia.

Scroll to Top