Biało-drewniana łazienka z wanną

biało-drewniana łazienka z wanną
łazienka w skosie z wanną
drewniana obudowa geberitu w łazience
wizualizacja łazienki z wanną i prysznicem

Biało-drewniana łazienka z wanną

Jednym z najczęstszych połączeń kolorystycznych w meblach kuchennych jest niewątpliwie drewno z bielą. Okazuje się, że to samo tyczy się szafek do łazienki. Potwierdzeniem tej tezy niech będzie biało-drewniana łazienka z wanną i prysznicem. Zwróćmy jeszcze uwagę na dodatki w kolorze mosiądzu, które nie są tak oczywistym elementem, ale zdecydowanie dodają całej łazience oryginalności. Mosiądz bardzo ładnie skomponował się z kremowymi płytkami na ścianie i podłodze. W jaki więc sposób zagospodarowaliśmy prezentowaną przestrzeń?

Wchodząc do łazienki po lewej stronie zauważymy dużą podwieszaną szafkę z szeregiem sporych szuflad na których umiejscowiliśmy umywalkę. Nad nimi nie może być inaczej znajduje się duże lustro z praktyczną drewnianą półeczką. Patrząc dalej cały ciąg szuflad zamykają pralka i kosz na brudne ubrania, które w 100% zostały zabudowane frontem.

Ściana pod oknem to miejsce na wolnostojącą wannę, za którą znajduje się drewniana obudowa. Był to pomysł klienta i trzeba przyznać, że całkiem ciekawy. W ten sposób również powstało dodatkowe miejsce do odkładania płynów czy innych niezbędnych akcesoriów.

Trzecią, czyli prawą ścianę przeznaczyliśmy wraz z klientem na dużą kabinę prysznicową oraz wiszący na ścianie ręcznikowiec. Całe pomieszczenie jest bardzo duże więc bez problemu wszystkie te elementy zostały wkomponowane.

Pozostała nam jeszcze tylko ostatnia ściana, gdzie znajduje się toaleta. Patrząc na zdjęcia zauważymy, że geberit został obudowany drewnem a nad nim i z lewej strony wkomponowaliśmy białe szafeczki. Dzięki takiemu rozkładowi na pewno nie zabraknie miejsca do przechowywania łazienkowych akcesoriów.

zobacz -> Nowoczesna szafka łazienkowa z ryflami

fronty dolne:biały połysk
fronty górne:
blat: H1180 Dąb Halifax Naturalny Egger
uchwyty: mosiądzowe i tip-on (klik)
zabudowa ściany nad blatem:
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top