Błękitna kuchnia z drewnem niczym niebo otaczające ziemię…

Błękitna kuchnia | koncept3d projekty kuchni

Błękitna kuchnia z drewnem

Błękit jaki latem oblewa niebo może zagościć w naszym wnętrzu na zawsze. Kolor przyjazny oku, uspakajający może rozbudzać w nas marzenia już nie tylko w salonie. Tym razem błękit w połączeniu z drewnem zauroczył nas w dużej, nowoczesnej kuchni. Podczas gdy oglądamy poniższą wizualizację błękitnej kuchni z drewnem jasnoniebieska barwa wzbudza w nas natchnienie, a w rezultacie dodaje sił i motywuje do działania. Jakie będzie nasze nastawienie do życia jeśli codziennie będziemy przebywać w tak niebiańskiej atmosferze? My widzimy same zalety, ale to Wy szukający inspiracji musicie być pewni swojego wyboru. Choć błękitna kuchnia z drewnem nie należy do popularnych wierzymy, że skradnie serce naszych Czytelników.

Błękitna kuchnia z drewnem zauroczyła nas niezmiernie... | koncept3d biertowice
Błękitna kuchnia z drewnem zauroczyła nas niezmiernie…

Błękitna kuchnia z drewnem niczym niebo otaczające ziemię…

Tworząc kolejny nieszablonowy projekt kuchni jeszcze bardziej uświadamiamy sobie, że natura może zawładnąć naszym wnętrzem. Już teraz duże okno balkonowe nie jest jedynym miejscem na kontakt z przyrodą. Pozostając w kuchni nawet zimową porą możemy doznać takich samych wrażeń, co latem leżąc na łące i wpatrując się w błękit nieba. Czy błękitna kuchnia z drewnem nie jest zatem niebem jakie otacza ziemię? Połyskujące fronty promienieją niczym słońce na bezchmurnym niebie zapraszając nas na ziemi do relaksu, rozmarzenia się i szukania siły do dalszych zmagań.

Błękitna kuchnia w połysku z dodatkiem drewna działa uspokajająco i stanowi strefę relaksu
Błękitna kuchnia w połysku z dodatkiem drewna działa uspokajająco i stanowi strefę relaksu

Ceramiczny zlewozmywak w błękitnej kuchni z drewnem

Niewątpliwie ceramiczny zlewozmywak modułowy odgrywa szczególną rolę w błękitnej kuchni z drewnem. Zlewozmywak ceramiczny usytuowany na środku blatu roboczego i wystający trochę ponad jego powierzchnię jeszcze bardziej przykuwa uwagę. Dość specyficznym jest także przednia część zlewu, która jest niezabudowana i wysunięta nieco od mebli. Dlatego nie dość, że zlewozmywak ceramiczny z błękitnej kuchni wygląda zjawiskowo i wyróżnia się z całej zabudowy meblowej to funkcjonalnie spełnia niemal wszystkie wymogi.  Podobnie jak umywalka w łazience tak samo zlewozmywak w kuchni łatwo i tak samo się czyści. Ceramika jest trwała, odporna na uderzenia i zaplamienia. Być może stylowy bajer jakim określa się tego typu zlewozmywak wkrótce będzie popularnym wyposażeniem nowoczesnych kuchni? Ceramiczny zlewozmywak idealnie komponuje się z gładkimi frontami, a w zupełności pasuje do błękitu – aż nasuwa się myśl, że jest jedyną chmurką na rozległym błękitnym niebie.

Ceramiczny zlewozmywak idealnie komponuje się z gładkimi frontami, a w zupełności pasuje do błękitu. Aż nasuwa się myśl, że jest jedyną chmurką na rozległym błękitnym niebie…

Projekt kuchni w błękitnym kolorze | koncept3d meble na zamówienie biertowice
Praktyczny i wyróżniający się ceramiczny zlewozmywak w błękitnej kuchni robi niebiańskie wrażenie – zlewozmywak firmy IKEA

Panele lamelowe (listewkowe) w błękitnej kuchni z drewnem

Niewątpliwie panele lamelowe to nadciągająca moda w kuchniach. Lamelki pięknie się prezentują jako dodatek dekoracyjny dzięki czemu kuchnia staje się oryginalna. Ciekawym pomysłem było wykończenie półwyspu poprzez przeciągnięcie drewna po ścianie i suficie w formie paneli lamelowych. Tym sposobem wyznaczono granicę pomiędzy błękitną kuchnią z drewnem, a salonem.

W meblach na zamówienie możemy dobierać kolory wg własnego uznania | meble na wymiar kraków
Panele lamelowe to niezwykły design w błękitnej kuchni nadający wnętrzu prestiżu

Błękitna kuchnia z drewnem: podsumowanie

Podsumowując, ludzka wyobraźnia nie ma granic, a uruchamiając ją tworzymy takie oto cuda. Natura, która nas otacza to niezliczone inspiracje jakie należy dostrzec i spróbować wdrożyć. Świetnym jest nawiązanie do przyrody, bo ta potrafi zdziałać cuda poprzez tak efektywny wpływ na nasze samopoczucie.

Poniżej więcej inspiracji

Przewiń do góry