Biała kuchnia z obniżonym oknem i białym blatem

biała kuchnia z obniżonym oknem i białym blatem
biała kuchnia z obniżonym oknem i białym AGD
biała kuchnia z obniżonym oknem i złotymi uchwytami
biała kuchnia z wysokimi słupkami i złotymi uchwytami

Biała kuchnia z obniżonym oknem i białym blatem

Powyżej zaprezentowana biała kuchnia z obniżonym oknem i białym blatem to projekt w całości wykonany przez stolarza. Do nas należało tylko zwizualizowali jego i klienta wizji. W rzeczywistości cała koncepcja opiera się na wykorzystaniu trzech ścian, dwóch połączonych ze sobą i jednej oddzielnej. Kuchnie w kształcie litery L mogą przybierać różne formy, tutaj jednak jest pewien nieszablonowy element, który ujęliśmy w tytule tego wpisu – obniżone okno. Niestety w momencie, kiedy pojawia się tego typu komplikacja mamy w zasadzie dwie opcje:
* po pierwsze wstawić nowe okno, co wiąże się z większą ingerencją,
* po drugie zostawić okno tak jak jest i do niego dopasować szafki.

Tutaj klient zdecydował się na opcję mniej inwazyjną, czyli obniżenie dolnych szafek i dostosowanie ich do wysokości już istniejącego okna. Tak, nie mamy przez to zachowanego ciągu i jednego poziomu, ale za to przestrzeń wykorzystana została praktycznie w 100%. Właśnie w tych obniżonych meblach zastosowane zostały same szuflady, dzięki czemu dostęp do zawartości będzie czystą przyjemnością, a nie udręką. W związku z tym, że był problem z umiejscowieniem mikrofali ta została zabudowana w ciągu górnych szafek.

W sąsiedztwie zabudowy na ścianie obok stanął słupek z wysokimi zabudowami, gdzie ukryta została lodówka. Poza nią zdecydowanie nie braknie także miejsca do przechowywania, które zapewnią wysokie i pojemne szafy.

zobacz -> Nowoczesna kuchnia w dwóch wersjach kolorystycznych

fronty dolne:lakier biały matowy
fronty górne:lakier biały matowy
blat: kamienny biały 2cm
uchwyty: relingowe złote
zabudowa ściany nad blatem: biały lacobel
inne:podłoga drewnopodobna
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top