Dwie nowoczesne łazienki w fornirze

dwie nowoczesne łazienki w fornirze
podwieszana szafka umywalkowa do łazienki
nowoczesne szafki z lustrem do łazienki
nowoczesna szafka do łazienki z kamiennym blatem

Dwie nowoczesne łazienki w fornirze

Dwie nowoczesne łazienki w fornirze to przykład wizualizacji wykonanych dla firmy stolarskiej. Jak widzimy, fornir to nie tylko domena mebli kuchennych ale także innych zabudów. Materiał ten cechuje się bardzo dobrymi parametrami no i oczywiście wygląda pięknie. Żyjemy w czasach, kiedy bardzo duży nacisk kładzie się na ekologiczne rozwiązania i życie w zgodzie na naturą. Niech więc przebywanie w łazience wykonanej z naturalnych materiałów stanie się dla przyszłych klientów czystą przyjemnością. Łazienka jest przecież miejscem intymnym, gdzie każdy chce czuć się zrelaksowany i odprężony po całym dniu pracy.

Oczywiście oprócz drewna znalazło się także miejsce na 'kawałek’ kamienia w formie cienkiego blatu. Kamienne blaty cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim na wilgoć i wodę co przecież w łazience jest bardzo ważne. Na prezentowanych wizualizacjach dostrzeżemy także, że w obu przypadkach umywalki zostały podwieszone pod blat. Zabieg ten stosuje się głównie ze względów wizualnych, ale także praktycznych. Mokrą wodę znajdującą się na blacie bez problemu zetrzemy prościutko do umywalki.

W projekcie przewidziano także oświetlenie pod wiszącymi szafkami. Dobre paski LED dają dużą ilość światła dzięki czemu znacznie poprawiają komfort użytkowania. Obowiązkowym punktem są także lustra, które na powyższych wizualizacjach stanowią bardzo ważny element całej zabudowy.

zobacz -> Wizualizacja białej kuchni z czarnym blatem i stołem

fronty dolne:fornir dębowy z widocznym usłojeniem
fronty górne:fornir dębowy z widocznym usłojeniem + naklejone lustra
blat: kamienny biały
uchwyty: tip-on (klik) / w górnych szafkach fronty opuszczone
zabudowa ściany nad blatem: całość płytki
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top