Wizualizacja białej kuchni z czarnym blatem i stołem

wizualizacja białej kuchni z czarnym blatem i stołem
połyskowa biała kuchnia z wiszącymi szafkami do samego sufitu
ekspres na kawę stojący na blacie, projekty dla stolarzy
wizualizacja kuchni z czarnym sprzętem AGD i wolnostojącą lodówką

Wizualizacja białej kuchni z czarnym blatem i stołem

Wizualizacja białej kuchni z czarnym blatem i stołem – usługa wykonana dla stolarza na podstawie przesłanych do nas szkiców. Całość jak widzimy to zestawienie praktycznie bieli i czerni, które przełamuje dębowy stół na nowoczesnej podstawie. Aranżacja kuchni zaplanowana została w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępną w pomieszczeniu przestrzeń. Szafki wiszące zabudowane pod sam sufit okazały się gwarantem miejsca potrzebnego do przechowywania produktów.

Prezentowane meble kuchenne to zdecydowanie styl nowoczesny o czym przemawiają nie tylko kolory, ale także materiały. Wysokiej jakości prowadnice, kosz na śmieci czy zawiasy z domykiem zapewnią klientom bezproblemowe użytkowanie na długie lata. Po drugie do otwierania szafek posłużą fronty do których nie ma przykręconego dodatkowego uchwytu. Tego typu system bez dwóch zdań świadczy o nowoczesnym i designerskim podejściu do projektowania mebli.

Osoby, które dokładnie przyglądnęły się powyższym wizualizacjom na pewno zauważyły nieszablonowe 'schodki’ w rogu kuchni. Czasami zdarza się, że pomieszczenie płata nam figle i pojawiają się ciekawe elementy z którymi jakoś trzeba sobie poradzić 🙂 Dla współczesnych firm stolarskich takie rzeczy nie są problemem, a solidne maszyny pozwalają na wycinanie i frezowanie w blacie przeróżnych ciekawych rzeczy. Wiemy, że w tym przypadku wizualizacja kuchni okazała się bardzo pomocna i pozwoliła klientom na podjęcie właściwej decyzji.

zobacz -> Zabudowa kuchenna na dwie ściany z oknem na środku

fronty dolne:lakier biały połyskowy
fronty górne:lakier biały połyskowy
blat: czarny kamienny
uchwyty: frezowane w masie
zabudowa ściany nad blatem: czarny lacobel
inne:dębowy stół na podstawie typu 'pająk’
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top