Granatowa kuchnia w Bielsku-Białej

granatowa kuchnia w Bielsku-Białej z drewnem Hikora Naturalna
nowoczesna kuchnia z granatowymi frontami i półwyspem
granatowa kuchnia w Bielsku-Białej, otwarty podświetlany regał na książki
drewniany półwysep w kuchni z oknem narożnym
okno narożne w kuchni, szafki nad oknem narożnym w kuchni

Granatowa kuchnia w Bielsku-Białej

Granatowa kuchnia w Bielsku-Białej to pomysł, który stał się bez wątpienia hitem. To co powstało jest kwintesencją nowoczesnej kuchni. Skąd tak pozytywna energia? Wszystko za sprawą znakomitych klientów, o jasnych celach i sprawnej komunikacji. Dla takich projektowanie to czysta przyjemność, wyzwania stają się pestką, a efekty motywują do dalszych działań. Przyglądnijmy się bliżej granatowej kuchni z drewnem i sami oceńmy czy zaliczymy ją do oryginalnych aranżacji.

Hikora naturalna w kuchni z granatem

Dlaczego prezentowane wnętrze stało się tak przytulne? Powyższa kuchnia otwarta jest na salon, stąd pogoda ducha i wyciszenie, które wypełniło całe wnętrze. Dobór kolorystyczny nie jest przypadkowy, zaś przelanie tonacji na salon i klatkę schodową podkreśla temperament wnętrza oraz nadaje oryginalności. Przede wszystkim jednak nie sprawia wrażenia przepychu. Całą estetykę tworzą dominujące elementy o teksturze jasnego drewna, dlatego w naszej koncepcji granat stał się ożywieniem monotonni. Mocno niebieska barwa postrzegana w kuchniach jako odważna pełni w naszym wnętrzu całkiem odmienną funkcję tworząc elegancki i oryginalny styl. Z czystym sumieniem powiemy, że granatowa kuchnia z drewnem otwarta na salon uśmiecha się przyjacielsko zapraszając na relaksującą kawę z mlekiem.

Kuchnia granatowa z regałem na książki w salonie, a być może w kuchni…?

Niewątpliwie regał na książki ma swoje miejsce w salonie jako strefie wypoczynku. Czy w powyższym projekcie granatowej kuchni to takie oczywiste? Jak cały projekt kuchni jest zaskakujący, tak regał na książki zadziwi gości. Obecnie czas to pieniądz, a chwilę oczekiwania na wypiek w kuchni warto efektywnie wykorzystać mając książkę w zasięgu ręki. Kuchnia od dawien dawna jest sercem domu, a nasze zadanie to utrzymanie tej zasady. Komfort i miłą atmosferę w kuchni zapewni oto taki dodatek w postaci regału na książki. Niby zakończenie zabudowy meblowej w kuchni, niby otwarcie części salonowej… każdy na swój sposób sobie odpowie. Jednak faktem jest, że nasz nietypowy regał zwężany ku dołowi stał się świetnym sposobem na wyznaczenie granicy pomiędzy kuchnią, a salonem.

Granatowa kuchnia w Bielsku-Białej – urok tkwi w detalach

Prawdą jest, że całość tworzą detale i drobne elementy, a jeśli te są dopracowane to ewidentnie gwarantują wysokiej jakości produkt. Czy półwysep kuchenny o teksturze naturalnego drewna nie robi furory w granatowej kuchni? Uwagę przykuwa solidne, a zarazem poziome ułożenie słoi. Niektórym wydawać się może zbędne, ale na tle mocnego granatu wyróżnia się bezprecedensowo. Mamy nadzieję, że powyższa aranżacja kuchni spodoba wam się i 'zabierzecie’ z niej coś dla siebie 🙂

Scroll to Top