Niewielka kuchnia z oknami

niewielka kuchnia z oknami
biało drewniana kuchnia pod sufit, projekty dla stolarzy
drewno dąb Słoneczny w kuchni z czarnymi uchwytami

Niewielka kuchnia z oknami

Pomiędzy większymi zleceniami pojawiają się również te mniejsze. Przykładem na ładną, ale delikatną zabudowę kuchenną niech będzie niewielka kuchnia z oknami drewnianymi. Jest to wizualizacja wykonana na potrzeby firmy stolarskiej. Oglądając zdjęcia widzimy, że cała zabudowa znajduje się tylko na dwóch ścianach, czyli posiada układ w kształcie litery L. Oczywiście jest jeszcze lodówka, ale jej nie 'podciągamy’ pod meble. Bardzo ważną zaletą zamieszonej wyżej zabudowy jest to, że posiada niewątpliwie dużą przestrzeń do pracy. Miejsce na blacie roboczym to podstawa, która ściśle powiązana jest z ergonomią w kuchni.

Drugim ważnym elementem będzie także wysokość szafek wiszących. Nie trudno jest się domyśleć, że im wyższe będą szafki to tym więcej miejsca pojawia się na przechowywanie produktów. W sytuacji, kiedy pomieszczenie jest niewielkie jest to bardzo ważne i komfortowe. W wyższych półkach zastosować można więcej przegród co zdecydowanie ułatwi nam segregację. Na niższe rzeczy przeznaczymy więc niższe półki, na wyższe rzeczy wyższe półki.

Co do samej kolorystyki to nie ma co się tutaj specjalnie rozpisywać. Stolarz zastosował tradycyjne, ale bardzo lubiane połączenie białej i drewnianej płyty laminowanej. Jak dobrze wszyscy wiemy białe kuchnie z drewnem cieszą się ogromną i niesłabnącą popularnością.

zobacz -> Duża kuchnia z półwyspem

fronty dolne:płyta laminowana Biały Korpusowy 0110 SM
fronty górne:płyta laminowana D4033 OW DĄB SŁONECZNY
blat: D4033 OW DĄB SŁONECZNY
uchwyty: UN94 czarne Gamet
zabudowa ściany nad blatem: biały lacobel
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top