Nowoczesna kuchnia z lamelami w Krakowie

nowoczesna kuchnia z lamelami w Krakowie
projekt nowoczesnej kuchni z lamelami i podświetlaną od zewnątrz wyspą
drewniane lamele w białej kuchni z czarnym blatem i wyspą, nowoczesna kuchnia z lamelami w Krakowie
wyspa kuchenna z płytą indukcyjną na środku i szerokimi szufladami

Nowoczesna kuchnia z lamelami w Krakowie

Powyżej prezentowana nowoczesna kuchnia z lamelami w Krakowie to kwintesencja nowoczesnej zabudowy kuchennej. Nie da się ukryć, że wszystkie pojedyncze elementy dobrane zostały z dużą starannością i w nieprzypadkowy sposób. Nie uświadczymy tutaj słabej jakości materiału, a prowadnice z domykiem, kamienne blaty czy modne uchwyty listwowe są tego najlepszym przykładem.

Niesamowite jest jednak to, że na pierwszy rzut oka to wcale nie kuchnia przyciąga spojrzenie, ale drewniane lamele. Z naszych obserwacji wynika, że to właśnie lamele i ryfle są najchętniej wykorzystywanymi dodatkami w meblach kuchennych, ale nie tylko. Za ich pomocą bardzo elegancko przełamiemy nudę w naszym pomieszczeniu nadając mu niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru.

Oczywiście poza lamelami warto także przystanąć na zdjęciu z wyspą kuchenną, która w tym przypadku jest bardzo praktyczna i niewątpliwie estetyczna. W samej wyspie kuchennej zastosowano długie szuflady dzięki którym problem z dostępnością miejsca do przechowywania nie wystąpi. My sami jako biuro projektowe chętnie wykorzystujemy ten element w naszych projektach. Starajmy się więc aranżować nasze meble nie tylko pod względem estetycznym, ale także praktycznym. Przecież kuchnia ma nam służyć przed wszystkim do pracy.

Ostatnią kwestią której chcielibyśmy się przyjrzeć jest oświetlenie. Dla wszystkich powinno grać ono bardzo ważną rolę, w szczególności gdy pomieszczenie pozbawione jest okien i naturalnego światła słonecznego. Dobre oświetlenie to wyższy komfort pracy i recepta na lepsze samopoczucie.

Scroll to Top