Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia

projekt kuchni z półwyspem do siedzenia
projekt kuchni z półwyspem do siedzenia i białym lacobelem
projekt kuchni z półwyspem do siedzenia i czarnym blatem
projekt szarej kuchni z dużym oknem
półwysep w szarej kuchni z ciemnym blatem
rysunki techniczne kuchni
kuchnie na wymiar
konstruktor mebli
projekty kuchni
projektowanie kuchni
Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia

Duże kuchnie i puste ściany to możliwość zaprojektowania mebli w 100% pod swoje potrzeby. Bardzo fajną rzeczą jest, kiedy przyłącza wody do zlewu, czy odpływu do zmywarki nie są jeszcze zrobione, ponieważ mamy możliwość dowolnego ułożenia szafek. Opisywany projekt kuchni z półwyspem do siedzenia to właśnie tego typu sytuacja. Jedyną rzeczą, która tak naprawdę nas ogranicza jest okno i metraż. Poza tym pełna dowolność, ale jasno trzeba przyznać sprecyzowane oczekiwania naszego klienta.

Ciekawy projekt -> Projekt eleganckiej kuchni w klasycznych kolorach

Dwie głębokości szafek wiszących w białym kolorze

Ściana lewa to jedyne miejsce, gdzie zamontowaliśmy szafki wiszące. Wydaje nam się jednak, że przez dużą ilość miejsca pod blatem w zupełności ich wystarczy. Przyglądając się na powyższe zdjęcia zauważymy, że zastosowane zostały tutaj dwie głębokości szafek górnych. Poziom wyższy został wysunięty o ok. 30cm w stosunku do dolnego, natomiast dolny z kolei jest wyższy od górnego. Taki układ pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca i stworzenie ciekawej dla oka kompozycji. Poprzez zastosowanie różnych kolorów wyróżniliśmy szafki górne od dolnych w zdecydowany sposób.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni dom w zefirantach G2 Olsztyn

Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia i lamelami

Po raz kolejny w naszym projekcie zastosowaliśmy modne i lubiane lamele. Tym razem znalazły się one od zewnętrznej strony półwyspu, czyli od strony salonu. Jeśli dokładnie zwrócimy uwagę zauważymy, że są one w kolorze kuchni na białym tle. Dzięki temu powstaje nam ciekawy kontrast i naturalne ich wyróżnienie. Obok lameli z prawej strony dostawiliśmy na życzenie klientów szafkę do której dostęp będzie również od strony salonu.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Ciemna podłoga z ciemnym blatem w szaro białych meblach kuchennych

Warto zwrócić także uwagę na zastosowany w projekcie blat kuchenny. Nie jest on standardowej grubości, ale nieco cieńszy. Jest to spowodowane tym, że to kamień, a nie standardowy laminat. Zalet tego materiały jest całe mnóstwo, a my zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym wyboru materiału na kuchenny blat. Oczywiście żeby całość była jedną kompozycją, zarówno płytki podłogowe jak i blat są w podobnych odcieniach.

Scroll to Top