Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie

Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie
Projekty kuchni Kraków
Mała kuchnia drewniana
Mała kuchnia w bloku w Krakowie
Projekty mebli kuchennych
Projektowanie mebli kuchennych Śląsk

Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie

Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie był dla nas niewątpliwie sporym wyzwaniem. Po raz kolejny okazało się bowiem, że więcej pracy pochłonąć może zabudowa mniejszego pomieszczenia. Jak wiadomo niewielka ilość miejsca to większy kłopot w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni i wstawieniu najważniejszych urządzeń. Czy nam się udało? Oceńcie sami.

Ciekawy projekt -> Projekt białej kuchni Katowice

Mała kuchnia na dwóch ścianach z ciemną podłogą

Patrząc na prezentowany projekt małej kuchni możemy stwierdzić, że całość jest zbyt ciemna i nieprzystępna kolorystycznie. Owszem, zdecydowana większość naszych klientów gustuje w barwach jaśniejszych. Proszę jednak pamiętać, że są wśród nas osoby, które lepiej czują się w tego typu pomieszczeniach. Tak też było w tym przypadku – otrzymaliśmy od naszego klienta jasny przekaz, że kuchnia ma być raczej w tonacji ciemniejszej. Idąc tym tokiem rozumowania postawiliśmy na ciemny grafit połączony z drewnem Hikora Naturalna. Od inwestora otrzymaliśmy także informację dotyczącą preferowanego wykończenia podłogi.

Ciekawy projekt -> Projekt jasnoszarej kuchni Kalwaria Zebrzydowska

Drewniane lamele i czarny sprzęt AGD to wizytówka nowoczesnych wnętrz…

Tak jest, lamele już na 100% wpisały się w nasze projekty a wasze wnętrza. Kiedy mamy ścianę trudną do zagospodarowania wprowadzenie tych paneli dekoracyjnych okazać się może strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy, że bez najmniejszego problemu możemy ustalić ich wymiary, kolorystykę i gęstość pionowych szczebli. Przyglądając się powyższym zdjęciom zauważymy, że my obudowaliśmy lamelami komin stojący w samym rogu kuchni.

Jeśli chodzi zaś o sprzęt AGD jest on w całości w kolorystyce czarnej. Powód jest prosty i oczywisty, nie ma co wplatać kolejnego koloru, który i tak zepsułby cały koncept. Poza tym nie ma najmniejszego problemu z dostępnością czarnych urządzeń. Lodówka, okap, piekarnik, zlewozmywak… wszędzie dostępne od ręki i w różnych konfiguracjach.

Ciekawy projekt -> Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa

Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie – największa wada to mała liczba szuflad

Niestety aby pomieścić wszystkie niezbędne urządzenia musieliśmy zrezygnować z długich szuflad. Sytuacja ta wynikała z ułożenia pomieszczenia i przygotowanych instalacji pod zlewozmywak i zmywarkę. W tym jednak przypadku klient zdawał sobie z tego sprawę i nie było najmniejszej dyskusji.

Scroll to Top