Szara kuchnia z loftową półką wiszącą nad stolikiem

szara kuchnia z loftową półką wiszącą
szara kuchnia z loftową półką i stołem na metalowym stelażu, projekty dla stolarzy
czarny sprzęt AGD w jasnoszarej kuchni z drewnem i czarnymi krótkimi uchwytami
drewniany blat dąb Odwieczny w szarej kuchni z oknem na środku
kuchnia pod sufit drewnem i telewizorem nad lodówką

Szara kuchnia z loftową półką wiszącą nad stolikiem

Powyższa szara kuchnia z loftową półką wiszącą nad stolikiem to duża wizualizacja wykonana dla stolarza. Po pierwsze widzimy tutaj kompletną zabudowę trzech, a w zasadzie aż czterech ścian. Kuchnia ta ma wiele zalet a jedną z nich niewątpliwie jest ogromna ilość miejsca do przechowywania produktów i urządzeń. Cóż, czasami wiele rzeczy trzeba zmieścić właśnie w zabudowie kuchennej ponieważ nie ma innej możliwości.

Cały projekt kuchni zachowaliśmy w bardzo lubianej przez klientów kolorystyce jasnej szarości i drewna. Fronty oraz widoczne szare elementy wykonane zostały z mocnej, trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty akrylowej. Tego typu rozwiązanie pozwoli na użytkowanie kuchni w 100% – oczywiście należy o nią dbać. Drewniane elementy, których użyliśmy w wizualizacji to płyta laminowana o nazwie dąb Odwieczny D1041 firmy Swiss. Inne przykładowe projekty z tym dekorem zamieściliśmy w artykule ’Dąb Odwieczny w kuchni – inspiracje’.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o tytułowej półeczce i dolnym stoliku, które wykonaliśmy na styl loftowy. Ogólnie mówiąc styl ten możemy scharakteryzować kilkoma słowami – metal i drewno. 🙂 Naszym zdanie stolarz świetnie sobie całość wykombinował i dzięki temu powstał bardzo ładny i miły dla oka koncept.

zobacz -> Biała sypialnia z szafą i komodą

fronty dolne:akryl REHAU 1920L Cemento mat
fronty górne:akryl REHAU 1920L Cemento mat
blat: dąb Odwieczny D1041 OW
uchwyty: krawędziowe U9R czarne
zabudowa ściany nad blatem: dąb Odwieczny D1041 OW
inne:loftowa półka wisząca oraz podstawa stolika na metalowej konstrukcji
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top