Wizualizacja łazienki z białymi płytkami

wizualizacja łazienki z białymi płytkami
podwieszana szafka umywalkowa szara z lustrem
szare płytki na podłodze i białe na ścianie w łazience
ścianka prysznicowa chromowana

Wizualizacja łazienki z białymi płytkami

Wizualizacja łazienki z białymi płytkami to aranżacja wykonana dla firmy stolarskiej na podstawie przesłanych materiałów. Ogólnie mówiąc naszym zadaniem nie było przerysowanie mebli, ale przede wszystkim ukazanie płytek i niezbędnych w łazience akcesoriów. Klient chciał się dowiedzieć czy zestawienie bieli z szarością będzie właściwym wyborem. Dodatkowo postaraliśmy się zastosować dokładnie te urządzenia, które klient zakupił.

Jeśli chodzi o same płytki to wiadomą rzeczą jest, że białe pasować będą praktycznie do wszystkiego. Rozmowy z klientami utwierdzają nas w przekonaniu, że biel dodaje całej kompozycji elegancji no i oczywiście rozjaśnia pomieszczenie. Warto także dodać, że kolor biały bardzo dobrze odbija światło dzięki czemu optycznie nasze cztery ściany powiększają się wizualnie. Uniwersalność białych płytek pozwoli komponować je nie tylko z chromem, ale także czernią czy złotem.

Przy wyborze tego typu kolorystyki warto także zwrócić uwagę na fugę pomiędzy płytkami. Są różne szkoły, ale trzeba wiedzieć, że jasna fuga jest bardziej podatna na zabrudzenia – szczególnie jeśli pojawia się na podłodze.

Czy białe płytki są trudne w utrzymaniu i łatwo się brudzą?

Owszem, białe płytki brudzą się łatwiej ale ich regularne czyszczenie pozwala na utrzymanie ich w świetnej kondycji przez wiele lat. Z resztą nie jest to odkryciem ponieważ jeśli o coś dbamy to służy nam zdecydowanie dłużej.

zobacz -> Wizualizacja nowoczesnej kuchni z ryflami w dwóch kolorach

fronty dolne:szary lakier matowy
fronty górne:
blat:
uchwyty: uchwyty frezowane – w masie
zabudowa ściany nad blatem: całość płytki białe
inne:na podłodze szare płytki prostokątne / prysznic i armatura w chromie
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top