Wizualizacja nowoczesnej kuchni z ryflami w dwóch kolorach

wizualizacja nowoczesnej kuchni z ryflami w dwóch kolorach
kaszmirowa kuchnia z ryflowanymi frontami i jasnym blatem
kuchnia w kolorze H3730 Hikora naturalna
okno połączone z blatem w kuchni, zlewozmywak podwieszany stalowy
wizualizacja czarnej szafki RTV z obudowaną drewnem ścianą i kominek z lewej strony

Wizualizacja nowoczesnej kuchni z ryflami w dwóch kolorach

Wizualizacja nowoczesnej kuchni z ryflami w dwóch kolorach to piękna i modna aranżacja wykonana dla stolarza. Zlecenie przygotowaliśmy na bazie przedstawionych nam szkiców i projektu. Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok kiedy popatrzymy na prezentowaną kuchnię są niewątpliwie ryfle. Ich niebanalny design pozwala spersonalizować wnętrze i uczynić je bardzo estetycznym. Ryfle z powodzeniem zastosujemy do różnych stylów wnętrzarskich.

Oprócz ryfli bardzo ważny w powyższym projekcie jest układ przestrzenny kuchni i odpowiednie ułożenie szafek. Duża zabudowa nie tylko przyciąga spojrzenia, ale przede wszystkim pozwala na właściwe zagospodarowanie wnętrza czyniąc je wygodnym w użytkowaniu. Kiedy dokładnie przyjrzymy się aranżacji zobaczymy, że zachowany został tutaj tak zwany trójkąt roboczy. Ogólnie mówiąc chodzi o rozłożenie kuchni w ten sposób żeby poszczególne strefy były w różnych miejscach.

Ergonomiczne ustawienie szafek w dużej kuchni w dwóch kolorach

Po pierwsze strefa do zmywania i utrzymania czystości. Widzimy, że zlewozmywak i zmywarka usytuowane zostały na lewej ścianie tuż pod oknem. Duża ilość wolnego miejsca po ich obu stronach pozwoli na swobodne poruszanie się w tej przestrzeni.

Po drugie strefa do gotowania, którą stolarz zaproponował na ścianie środkowej. Na płytą indukcyjną zastosowaliśmy niewidoczny, wbudowany w dno szafki pochłaniacz. Zauważmy, że strefę tą dodatkowo doświetliliśmy paskiem LED zamocowanym pod szafkami wiszącymi.

Po trzecie strefa do przechowywania produktów, czyli po prostu lodówka. Ta znajduje się na ścianie prawej vis-a-vis zlewozmywaka. Tuż obok niej w słupku zabudowaliśmy piekarnik i mikrofalę dzięki czemu dostęp do nich będzie bezproblemowy.

Oprócz kuchni na jednym ze zdjęć zauważymy wizualizację szafki RTV. Klientowi zależało głównie na tym żeby zestawić ją z już istniejącym kominkiem. Ciekawym dodatkiem bez wątpienia jest zabudowa ściany, którą wykonaliśmy z płyty laminowanej drewnopodobnej i z nowoczesnymi lamelami.

zobacz -> Wizualizacja dużej kuchni w literę G z oknem narożnym

fronty dolne:płyta akrylowa matowa 85468 Aquafront
fronty górne:płyta akrylowa matowa 85468 Aquafront
blat: kamień Crystal Diamond
uchwyty: w masie – frezowane
zabudowa ściany nad blatem: z tego samego materiału co blat
inne:wysokie zabudowy płyta laminowana H3730 Hikora naturalna / górne fronty ryflowane
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top