Aranżacja kuchni z drewnem K003

aranżacja kuchni z drewnem K003 i dwoma oknami
kuchnia z lakierowanymi białymi frontami i frezowanymi uchwytami
aranżacja kuchni z drewnem K003 i modnymi dodatkami
szeroka czarna lodówka Side by Side w kuchni i biała żaluzja w rogu
aluminiowe przeszklone fronty z mlecznym szkłem i wolnostojącym ekspresem

Aranżacja kuchni z drewnem K003

Aranżacja kuchni z drewnem K003 to kolejna propozycja w której zestawiono białe fronty z drewnianymi korpusami i blatami. Całość zachowana została w bardzo nowoczesnym klimacie. Nie brakuje jednak tradycyjnych akcentów, takich jak chociażby firany zasłaniające okna. Oczywiście prezentowany projekt wykonany został zgodnie z wytycznymi i zaleceniami podanymi przez klientów.

Blat i zabudowa ściany z laminatu Dąb Craft Złoty K003

Jednym z największych i najczęściej pojawiających się dylematów podczas aranżowania kuchni jest wybór blatu roboczego oraz ściany nad nim. Pomiędzy dziesiątkami różnych opcji w tym wypadku wybór padł na laminat K003 dąb Craft Złoty. Dzięki temu, iż prezentowany dekor występuje zarówno jako blat oraz płyta nie musieliśmy wplatać kolejnego materiału.

Sprawne oko wyłapie także jeden istotny szczegół. Mianowicie laminat na ścianie zabezpieczony jest bezbarwnym hartowanym szkłem, które bez problemu przetrzemy szmatką. To rozwiązanie ma wiele plusów i warto o nim pomyśleć aranżując swoje meble kuchenne.

Jak zagospodarować ścianę z samymi wysokimi słupkami?

Na to pytanie może być wiele odpowiedzi. Oczywiście wszystko zależy od życzeń klienta oraz możliwości jakie daje nam pomieszczenie. W prezentowanym projekcie zmieszczona została szafka z wewnętrznymi szufladami, lodówka czarna wolnostojąca szeroka i słupek z piekarnikiem i mikrofalą. Jako domknięcie całości z prawej strony zaproponowano białą żaluzję wykańczającą przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami górnymi.

Dosyć ciekawą rzeczą okazać się może także kolorystyczne wypełnienie wysokiej zabudowy. Zauważmy, że zazwyczaj ta składa się z jednego dekoru kolorystycznego. Tutaj jednak aby lodówka nie została odosobniona szafki po prawej stronie również wykonane zostały z czarnego koloru.

Aranżacja kuchni z drewnem K003 i drewnianą półeczką za zlewozmywakiem

Spójrzmy jeszcze przez jedną chwilkę na ścianę ze zlewem. Zauważymy, że w samym rogu zagospodarowana jest drewniana półeczka, która świetnie wypełni tamtą przestrzeń. Półka taka sprawdzi się też doskonale jako miejsce do odłożenia płynu do naczyń czy innych tego typu akcesoriów.

Scroll to Top