Dąb Craft Złoty w kuchni – inspiracje

Dąb Craft Złoty K003 to bez dwóch zdań jeden z najchętniej wybieranych przez klientów dekorów drewnopodobnych. Chętnie wykorzystywany jest podczas aranżacji kuchni, garderób, łazienek, pomieszczeń biurowych czy nawet restauracji. Swoją popularność zawdzięcza niewątpliwie wysokiej jakości laminatu, prostej obróbce i oczywiście ładnemu i ciepłemu odcieniowi. Zobaczmy ciekawe inspiracje i zestawienia z innymi kolorami.

dąb Craft Złoty w kuchni
Dąb Craft Złoty K003 zestawiony z czarnymi listwowymi uchwytami.

Dąb Craft Złoty z białym

Drewnopodobna płyta której poświęciliśmy ten artykuł bardzo dobrze łączy się z białymi dodatkami. Właściwie dokonane zestawienie pozwala uzyskać miłą dla oka kompozycję. Oczywiście tego typu połączenie to propozycja dla osób lubiących jasne pomieszczenia z nutką naturalności. Warto wspomnieć, że tego drewna wcale nie musi być bardzo dużo. Już niewielki akcent w formie banalnego dodatku prawidłowo wykonana swoje zadanie którym jest zwiększenie walorów estetycznych całości. Jednym słowem biały z drewnem ciągle górą!

dąb craft złoty z białym i żaluzją
Propozycja wysokich słupków praktycznie w całości z Dębu Crafta Złotego. Pozostałe szafki wykonane z białego materiału.
dąb craft złoty w białej kuchni ze złotymi listwowymi uchwytami
Połyskowe kuchnie optycznie powiększają pomieszczenie. Złote uchwyty nadają mu prestiżu. Drewniane dodatki ocieplają całą zabudowę.
dąb craft złoty k003 w meblach kuchennych z białymi frontami i szarym blatem
Dekor K003 Craft złoty z powodzeniem wykorzystać możemy jako wykończenie ściany w kuchni pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi.

Dąb K003 z czarnym

Drugim bardzo lubianym przez klientów zestawieniem jest łączenie płyty dąb Craft Złoty z czarnymi, albo ogólnie mówiąc ciemnymi dodatkami. Jak wiadomo ciemne barwy symbolizują elegancję i styl. Spójrzmy na poniższe przykłady i sami oceńmy czy to stwierdzenie jest prawdą. Pamiętajmy jednak, że to co dla innych jest strzałem w 10 u nas może nie budzić już takiego zachwytu.

dąb craft złoty z czarnym i oknem narożnym
Ciekawym pomysłem może być podzielenie kuchni na strefy kolorystyczne. Tutaj słupek z lewej strony wraz z lodówką czarne, a pozostałe elementy pod blatem drewniane.
dolne szafki z płyty K003 a górne czarne matowe
Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki – to nasza realizacja. Zarówno blat roboczy jak i dolne drzwiczki zaproponowaliśmy z tego samego materiału.
dąb craft złoty z czarnym i złotymi uchwytami
Jeszcze jedna nasza realizacja, ale tym razem jest to wizualizacja wykonana dla stolarza na podstawie szkicu. Piękna czarna kuchnia z witryną i drewnem K003 Dąb Craft Złoty.

Dąb Craft Złoty z kaszmirem

No i oczywiście nie mogło zabraknąć tego zestawienia. Kaszmirowe meble kuchenne to jednej z hitów ostatnich miesięcy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby zestawić go z prezentowanym w tym artykule produktem firmy Kronospan.

dąb craft złoty z kaszmirem w kuchni i okapem zabudowanym w szafkach
Kuchnia kaszmirowa z drewnem K003 jest kolejną naszą realizacją wykonaną dla firmy stolarskiej. Ciekawym dodatkiem niewątpliwie są tutaj modne lamele.

Do jakich elementów nadaje się materiał Dąb Craft Złoty?

Materiał ten bardzo chętnie stosowany jest przede wszystkim w meblach kuchennych. Dzięki temu, że występuje on zarówno jako płyta jak i blat laminowany to praktycznie mamy dowolność w jego wykorzystaniu. Gdzie więc w kuchni możemy go zastosować?

  • Jako blat roboczy – laminat jest twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne.
  • Na fronty (drzwi) – jego ładna struktura przyciąga spojrzenia.
  • Jako korpusy szafek – zarówno te widoczne jak i niewidoczne.
  • Na ścianę jako jej wykończenie – mocna struktura na pewno nas nie zawiedzie.
biała kuchnia z blatem K003 Dąb Craft Złoty
Blat K003 w klasycznej kuchni z ciekawym wzorem frontów.

Dąb Craft Złoty K003 w naszych projektach i wizualizacjach

W związku z dużą popularnością opisywanego dekoru drewna nie ma się co dziwić, że dosyć często pojawia się on w naszych pracach. Poniżej zamieszczamy kilka ciekawych realizacji.

blat laminowany K003 w kuchni z wykuszem
Nowoczesna biała kuchnia z wykuszem i drewnianym blatem.
nowoczesne lamele drewniane na czarnym tle w kuchni
Mała kuchnia z oknem i drewnianymi lamelami.
zielona kuchnia z ławeczką z płyty dąb Craft Złoty
Zielona kuchnia z siedziskiem pod oknem.
Scroll to Top