Czarna kuchnia z witryną i drewnem K003

czarna kuchnia z witryną
projekty dla stolarzy i czarna kuchnia ze złotymi uchwytami
czarna kuchnia z witryną i drewnianymi wiszącymi szafkami pod sufit
meble kuchenne bez górnych szafek i z drewnianym blatem

Czarna kuchnia z witryną i drewnem K003

Prezentowana wizualizacja czarna kuchnia z witryną i drewnem K003 wykonana została na potrzeby firmy stolarskiej. Projektant (stolarz) przewidział tutaj zagospodarowanie trzech ścian, czyli do czynienia mamy z klasyczną kuchnią w kształcie litery U. Po pierwsze lewa strona rozpoczyna się dużą, nowoczesną witryną z drewnianymi półkami i drzwiczkami w aluminiowej ramce. Do niej przylega z kolei lodówka w zabudowie. Następnie widzimy już ciąg dolnych mebli ze zmywarką i czarnym zlewozmywakiem. Nad nimi zawieszone zostały drewnopodobne szafki pod sam sufit.

Środkowa ściana nie jest zbyt duża, dlatego zmieściła się tutaj tylko jedna szafka z szufladami. Szuflady te jednak są dosyć szerokie, ponieważ takie oczekiwania miał klient. Jak widzimy na wizualizacjach okno umiejscowiliśmy na tym samym poziomie co blat kuchenny.

W końcu ostatnia prawa ściana to miejsce przeznaczone stricte do gotowania. Patrząc od rogu zauważymy szafkę z płytą grzewczą, następnie tradycyjną półkę do przechowywania. Całość zakończyliśmy dwoma wysokimi słupkami, a konkretnie piekarnikiem z mikrofalą i wysoką szafką na przetwory domowej roboty.

zobacz -> Kuchnia kaszmirowa z drewnem K003

fronty dolne:akryl matowy Anty-fingerprint M8421 Aquafront
fronty górne:płyta laminowana K003 Dąb Craft Złoty
blat: K003 Dąb Craft Złoty
uchwyty: złote TECHNO Nomet
zabudowa ściany nad blatem: K003 Dąb Craft Złoty
inne:witryna aluminiowa lakierowana na czarno
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top