Kuchnia kaszmirowa z drewnem K003

kuchnia kaszmirowa z drewnem k003
kaszmirowa kuchnia z drewnianym blatem
kuchnia kaszmirowa z lamelami

Kuchnia kaszmirowa z drewnem K003

Prezentowana aranżacja kuchnia kaszmirowa z drewnem K003 wykonana została dla firmy stolarskiej – oczywiście na podstawie przesłanego do nas szkicu. Widzimy tutaj popularny układ szafek w kształcie litery U, jednak to nie on rzuca się w oczy najpierw. Jako pierwsze nasz wzrok przyciągają drewniane lamele zamocowane z lewej strony i przeciągnięte zarówno na ścianie jak i suficie. Ten sposób dekoracji stał się naprawdę popularny. Biorąc pod uwagę, że grubość listewek można dostosować pod swoje potrzeby warto przemyśleć tego typu rozwiązanie. Spójrzmy jeszcze jakie szafki znalazły się w prezentowanej przez nas zabudowie.

Pierwsza, lewa ściana to same dolne szafki nad którymi zawieszone zostały górne półki. Pod blatem roboczym znajdują się dwa piony szerokich szuflad, które niewątpliwie okażą się bardzo praktyczne w użytkowaniu. O lamelach nie wspominamy, ponieważ już o nich było wyżej.

Ściana na której znajduje się okno to również miejsce przeznaczone na szafki z blatem roboczym i zlewozmywakiem. Pamiętajmy, że jak największa ilość blatu roboczego jest wskazana, aby komfortowo użytkować swoje meble! Dodatkowym udogodnieniem niewątpliwie będzie także miejsce po obu stronach zlewu.

W końcu przechodzimy do ściany prawej, która wygląda inaczej niż pozostałe. Jest to spowodowane tym, że mamy tutaj same duże szafy bez blatu. Takie wysokie zabudowy pozwolą nam na wygodny dostęp do piekarnika i mikrofali, bez konieczności zginania się.

zobacz -> Czarna kuchnia z witryną i drewnem K003

fronty dolne:płyta laminowana Egger U702 ST9
fronty górne:płyta laminowana Egger U702 ST9
blat: K003 Dąb Craft Złoty
uchwyty: czarne UKW-7 Zobal
zabudowa ściany nad blatem: K003 Dąb Craft Złoty
inne:witryna aluminiowa lakierowana na czarno
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top