Czarno-drewniana kuchnia w C

czarno-drewniana kuchnia w c
czarno-drewniana kuchnia w c z krótkimi uchwytami
czarna kuchnia z czarnym sprzętem AGD
wizualizacja kuchni na podstawie szkicu
projekt kuchnia w kształcie U dla stolarza

Czarno-drewniana kuchnia w C

Prezentowana czarno-drewniana kuchnia w C to wizualizacja, która skierowana jest do zwolenników ciemniejszych barw. Aranżację wykonaliśmy dla stolarza – oczywiście na podstawie przesłanych do nas szkiców. Tak więc cały układ i koncepcja nie jest naszym pomysłem. Jeśli chodzi o konkrety całość zaprojektowana jest na trzech ścianach z czego każda część posłuży do czegoś innego.

Po pierwsze prawa strona kuchni przeznaczona jest na przechowywanie produktów dzięki dużej czarnej lodówce. Nad i obok niej stolarz zaproponował szafki wiszące dzięki czemu miejsca do przechowywania jest znacznie więcej. Pod blatem na tej części widzimy niewielką szafeczkę z szufladkami na wyższe rzeczy.

Następnie przechodzimy na drugą ścianę, czyli tą z oknem. Tutaj uwzględniliśmy czarny zlewozmywak i płytę indukcyjną. Zwróćmy uwagę na baterię zlewozmywakową i znajdujące się za nią okno. Prezentowany układ pozwoli na swobodne otwieranie kwatery okna i nie występuje tutaj kolizja tych dwóch elementów. Tak więc funkcjonalność zachowaliśmy w 100%. Z lewej strony zlewu tak jak pisaliśmy wcześniej znajduje się płyta grzewcza i nad nią zabudowany pochłaniacz.

Po trzecie lewa ściana i zakończenie całości wysokim słupkiem z piekarnikiem i mikrofalą. Ciekawym i przyjemnym dla oka efektem jest niewątpliwie drewniane wykończenie wokół tego jak i prawego słupka. Owe wykończenie znajduje się również nad szafkami wiszącymi. Modnym jest także ściana nad blatem wykończona heksagonami w czarnym kolorze.

zobacz -> Nowoczesna duża zabudowa kuchenna biały połysk

fronty dolne:grafit metalik 8855
fronty górne:grafit metalik 8855
blat: EGGER H3303 Dąb Hamilton
uchwyty: krawędziowe U9R
zabudowa ściany nad blatem: kafelki heksagon czarne
inne:dodatki drewniane EGGER H3303 Dąb Hamilton
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top