Nowoczesna duża zabudowa kuchenna biały połysk

nowoczesna duża zabudowa kuchenna biały połysk
duża zabudowa kuchenna z czarną lodówką Side by Side
nowoczesna duża zabudowa kuchenna biały połysk z czarnym blatem
biała połyskowa kuchnia z czarnym okapem i piekarnikiem
parapet z blatu w kuchni
kuchnia połyskowa biała z półwyspem i czarnymi uchwytami

Nowoczesna duża zabudowa kuchenna biały połysk

Dużo szafek kuchennych to oczywiście dużo miejsca na przechowywanie produktów, oraz dużo możliwości na samo zaprojektowanie mebli. Tym razem do zwizualizowania otrzymaliśmy właśnie tego typu zabudowę kuchenną z klimatycznymi drewnianymi belkami pod sufitem. Nowoczesna duża zabudowa kuchenna w białym połysku i z kamiennym blatem to bez wątpienia godna uwagi modna aranżacja, która niejednej osobie bardzo przypadnie do gustu. Poza samym rozmiarem mebli, który na pewno jest bardzo imponujący warto także spojrzeć na samą kolorystykę. Białe kuchnie z drewnem i czernią niewątpliwie stanowią ścisłą czołówkę wśród tych najchętniej wybieranych.

Jakie cechy wyróżniają więc prezentowaną kuchnię spośród innych? Poza imponującym rozmiarem zdecydowanie nasz wzrok wędruje najpierw w górną jej część, czyli pod sufit. Samo pomieszczenie jest bardzo wysokie, a jego zwieńczeniem są drewniane belki stropowe. Zaraz pod nimi zawiesiliśmy szafki – można więc powiedzieć, że to zabudowa kuchenna pod sam sufit.

Po drugie oprócz mebli ciekawym motywem jest niewątpliwie wzór płytek pomiędzy blatem a górnymi szafkami. Patchworkowy wzór jest obecnie dosyć popularny i w konsekwencji klienci często proszą o jego uwzględnienie w przygotowywanych dla siebie projektach. Tego typu kafelki mogą przybierać naprawdę różne kolory i motywy.

Po trzecie warto wspomnieć o kamiennym blacie, który jak widać jest w czarnym kolorze z białymi żyłkami. Kamienne blaty robocze są prawdziwym rarytasem i zarazem marzeniem wielu naszych klientów. Tutaj klient postanowił spełnić swoje marzenie!

zobacz -> Kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem

fronty dolne:lakier biały połysk
fronty górne:lakier biały połysk
blat: kamienny czarny
uchwyty: czarne Techno Nomet
zabudowa ściany nad blatem: płytki 'patchwork’
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top