Duża kuchnia w literę G z półwyspem i z czarną witryną

duża kuchnia w literę G z półwyspem i z czarną witryną
projekty dla stolarzy, beżowa kuchnia z drewnem i oknem na środku
duża kuchnia w literę G z półwyspem i dwoma głębokościami górnych szafek
lada kuchenna przy półwyspie z możliwością siedzenia
zabudowana spiżarka w kuchni i czarna aluminiowa witryna

Duża kuchnia w literę G z półwyspem i z czarną witryną

Duża kuchnia w literę G z półwyspem i z czarną witryną to wizualizacja wykonana dla stolarza na podstawie przesłanych do nas szkiców. Materiały były bardzo solidnie opracowane dlatego nie było tutaj nieścisłości i zlecenie zrealizowaliśmy bez najmniejszych komplikacji.

Patrząc na zamieszczone zdjęcia widzimy, że do czynienia mamy z dużą i modną zabudową kuchenną. Po lewej stronie stolarz przewidział miejsce na płytę indukcyjną z zabudowanym nad nią okapem. To rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością a klienci chętnie sięgają po wbudowane w szafkę pochłaniacze. Dzięki bocznym szafeczkom zapewniliśmy dostęp do rogów. Nad półwyspem można zauważyć loftową półkę z otwartymi półeczkami.

Na środkowej ścianie, czyli w centralnym punkcie widzimy duże okno. O jego zaletach pisaliśmy już wielokrotnie, ale warto wspomnieć chociażby o dużej ilości naturalnego światła. Umiejscowienie zlewozmywaka pod oknem pozwoli na komfortowe korzystanie właśnie z tej strefy przystosowanej do utrzymania czystości.

Z prawej strony natomiast widzimy same wysokie zabudowy zakończone modną witryną wykonaną z czarnego aluminium. Bez wątpienia niejedna spostrzegawcza osoba zauważy ukryte przejście do spiżarki z pionowym czarnym uchwytem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy kupować dodatkowych drzwi ponieważ stolarz zajmie się ich wykonaniem.

Kolorystyka całego projektu kuchni zachowana została w dwóch dekorach: kaszmiru i drewna. Ciekawe dodatki stanowią niewątpliwie czarne elementy takie jak uchwyty czy metalowe elementy.

zobacz -> Nowoczesne meble kuchenne z półwyspem do siedzenia

fronty dolne:płyta laminowana U6933 VL KASZMIROWY SWISS KRONO
fronty górne:płyta laminowana U6933 VL KASZMIROWY / D1035 OW DĄB PRADAWNY
blat: D1035 OW DĄB PRADAWNY
uchwyty: Techno firmy Nomet
zabudowa ściany nad blatem: biały lacobel
inne:blat lady D4448 SM MARMUR CREMA + oświetlenie cokołu
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top