Klasyczna kuchnia biało drewniana

klasyczna kuchnia biało drewniana
klasyczna kuchnia biało drewniana z okrągłymi półkami na wino i czarnymi uchwytami
meble kuchenne białe na jednej ścianie z czarnymi uchwytami
projekty kuchni dla stolarzy i biała kuchnia z dwoma głębokościami szafek wiszących

Klasyczna kuchnia biało drewniana

A co gdybyśmy odważyli się na połączenie dwóch stylów – klasycznego i nowoczesnego? Aby zilustrować o co nam chodzi zachęcamy do zapoznania się z powyższą wizualizacją mebli kuchennych. Klasyczna kuchnia biało drewniana bez wątpienia zawiera w sobie nutkę nowoczesności w postaci gładkich, drewnopodobnych frontów meblowych. Nie jest to oczywiste i często spotykane rozwiązanie, ale wydaje nam się, że warto popróbować zestawienia właśnie tego typu. Zdecydowanie ciekawym i nieszablonowym rozwiązaniem jest także stojąca z prawej strony szafka na wino z okrągłymi wycięciami.

Cała zabudowa kuchenna to trzy ściany w pełni zagospodarowane. I chociaż kuchnia nie należy do największych to ergonomia zdecydowanie została zachowana, a wszelkie niezbędne elementy znajdują się w optymalnych dla siebie miejscach. Część z lodówką i słupkami z piekarnikiem oraz mikrofalą to często spotykana zabudowa w formie litery L. Dużo wolnego blatu roboczego bez wątpienia pozwoli na swobodą i przyjemną pracę.

Z drugiej strony znajduje się jednorzędowa zabudowa ze zlewozmywakiem i płytą grzewczą. Można więc powiedzieć, że kuchnię podzieliliśmy na dwie części – do gotowania i utrzymania czystości i do pracy. Zarówno szafki na jednej jak i drugiej ścianie możemy otworzyć za pomocą czarnych i nowoczesnych uchwytów.

zobacz -> Drewniana zakrystia ze stolikiem

fronty dolne:lakier biały matowy, wzór 'Ekran’
fronty górne:D4033 OW DĄB SŁONECZNY / lakier biały matowy
blat: D4033 OW DĄB SŁONECZNY
uchwyty: Techno czarne Nomet
zabudowa ściany nad blatem: D4033 OW DĄB SŁONECZNY
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top