Klasyczna kuchnia na Śląsku

klasyczna kuchnia na Śląsku z drewnem
klasyczne meble kuchenne z czarnym uchwytem i loftową półką nad zlewem
wysoka zabudowa w białej kuchni z parkietem na podłodze

Klasyczna kuchnia na Śląsku

Klasyczna kuchnia na Śląsku to ładna i bardzo elegancka propozycja dla wymagających. Najważniejsze przy tego typu zleceniach jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i staranne wyłapanie wszystkich jego oczekiwań. Prezentowane zlecenie w 100% zostało zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Klasyczna biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnymi uchwytami

Można powiedzieć, że meble zagospodarowane zostały na trzech ścianach. Co prawda nie są to ściany połączone ze sobą, ale jednak wszystkie elementy w czytelny i jasny sposób są ze sobą spójne. Analizując po kolei całą zabudowę zobaczymy, że górne szafki znajdują się tylko i wyłącznie na jednej ścianie. Aby całość nie sprawiała wrażenia ciężkiej warto je może wzbogacić o szklane witryny.

Ściana z prawej strony wykorzystana została na część do utrzymania czystości (zlewozmywak) i do gotowania (płyta grzewcza). Klientowi bardzo zależało, aby zrezygnować tutaj z szafek wiszących. Tak też się stało, a na ich miejsce wstawiono loftową półkę na metalowym stelażu.

Projekt wysokiej zabudowy z wolnostojącą lodówką

No i została nam do przeanalizowania trzecia ściana. Tutaj swoje miejsce odnalazła lodówka, piekarnik i kuchenka mikrofalowa. Sprzęty AGD usytuowane wyżej mają niewątpliwie wiele zalet. Chyba największą jest to, że nie trzeba się schylać aby wyciągnąć ciasto lub kurczaka. Oczywiście poza tymi sprzętami resztę ściany uzupełniono wysokimi szafkami, które mogą okazać się świetnym miejscem do przechowywania produktów i przetworów.

Klasyczna kuchnia na Śląsku z cegłą na ścianie

Jednym z większych dylematów, które pojawiają się u naszych klientów jest niewątpliwie zabudowa ściany pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Oczywiście możliwości zabudowy ściany jest bardzo wiele, ale w tym przypadku postawiono na białą cegiełkę 3D połączoną z laminatem drewnopodobnym. Dlaczego? Projektując kuchnię mamy możliwość sprawdzenia różnych wariantów i tutaj jest nasza przewaga. Po sprawdzeniu kilku opcji okazało się, że ta konfiguracja jest zdecydowanie najlepsza.

Scroll to Top