Kuchnia z drewnianymi słupkami

kuchnia z drewnianymi słupkami
drewniano szara kuchnia z uchwytami listwowymi
wizualizacja kuchni dla stolarza z drewnianą zabudową ściany

Kuchnia z drewnianymi słupkami

Kolejna piękna wizualizacja, chociaż tym razem nieco mniejsza. Prezentowana kuchnia z drewnianymi słupkami i listwowymi uchwytami to aranżacja wykonana dla firmy stolarskiej, na podstawie przedstawionego nam szkicu. Dlaczego zdecydowaliśmy się na pokazanie takiej właśnie kompozycji? Zdecydowanie dlatego, że dobieranie kolorystyki właśnie w zaprezentowany sposób jest rzadkością, a naszym zdaniem to wielka szkoda. Tradycyjny dobór poszczególnych elementów polegałby na tym, że słupki i dolne fronty byłyby szare, a górne szafki drewniane – albo odwrotnie. Tutaj jednak koncepcja była inna… i bardzo dobrze!

Co do ustawienia szafek mamy do czynienia z klasyczną zabudową kuchenną w kształcie litery L. Dłuższa strona zagospodarowana została na zabudowaną lodówkę i stojący przy niej słupek z piekarnikiem i mikrofalą. W dalszej kolejności znajdują się dolne szafki, które przechodzą aż na drugą ścianę. Nad blatem roboczym zawiesiliśmy szafki sięgające samego sufitu. W konsekwencji kuchnia naprawdę zyskała dużo dodatkowego miejsca do przechowywania.

Zwróćmy jeszcze uwagę na zabudowę ściany nad blatem roboczym, która podobnie do wysokich zabudów wykonana została z drewnopodobnego dekoru. Całość sprawia wrażenie zgranej i przemyślanej kompozycji, a w rezultacie efekt końcowy jest naprawdę zadowalający!

zobacz -> Kuchnia kaszmirowa z drewnem K003

fronty dolne:płyta laminowana Aluminium Flash K522 PE
fronty górne:płyta laminowana Aluminium Flash K522 PE
blat: Marmur Torino D1087PE Swiss Krono
uchwyty: listwowe aluminiowe
zabudowa ściany nad blatem: Dąb Kamienny 5527 SN
inne:wysokie słupki Dąb Kamienny 5527 SN
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top