Mała kuchnia z oknem i drewnianymi lamelami

mała kuchnia z oknem i drewnianymi lamelami
biało drewniana kuchnia pod sufit z ciemnym blatem
biała cegiełka na ścianie pomiędzy blatem a górnymi szafkami
czarna płyta gazowa w biało-drewnianej kuchni z czarnymi uchwytami

Mała kuchnia z oknem i drewnianymi lamelami

Przyjemna dla oka i posiadająca wszystko co powinna posiadać – taka właśnie jest powyższa mała kuchnia z oknem i drewnianymi lamelami. Całość to zestawienie trzech kolorów, czyli: białego, drewnianego i ciemnego. Widzimy tutaj wizualizację dla stolarza, która prezentuje wykorzystanie trzech ścian. Dwie z nich są ze sobą połączone, czyli meble tworzą charakterystyczny kształt przypominający literę L. Trzecia ściana natomiast jest całkowicie niezależna i znajduje się na niej zabudowa jednorzędowa. Dzięki takiemu układowi stolarz mógł pozwolić sobie na podzielenie mebli na poszczególne strefy, dzięki czemu cała kompozycja tworzy ergonomiczną całość. Co więc znajduje się na poszczególnych segmentach zabudowy?

Prosta ściana to miejsce na zlewozmywak, piekarnik i płytę gazową. Może wydawać się, że jest tutaj ciasno, ale taki układ wybrali klienci nieprzypadkowo. Ma to jedną zasadniczą zaletę – druga część kuchni pozostaje całkowicie pusta, czyli do pracy mamy blat roboczy totalnie w całości. Jak dobrze wiemy duża ilość miejsca do przyrządzania posiłków, robienia pysznych deserków czy wykonywania innych czynności kuchennych jest absolutnie wskazana. Dzięki temu mamy gwarancję spokojnej i bezproblemowej pracy.

Warto zwrócić także na element, którym są drewniane lamele. W pokazanej za zdjęciach wizualizacji wyglądają one bardzo ładnie i do teoretycznie zwykłej kuchni dodają bardzo wiele. Warto wplatać w projekty tego typu dodatki.

zobacz -> Ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami

fronty dolne:lakier biały matowy
fronty górne:lakier biały matowy
blat: Dąb Craft Złoty K003 FP Kronospan
uchwyty: Techno czarne
zabudowa ściany nad blatem: płytki w formie prostokątnych cegiełek
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top