Ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami

białe meble kuchenne z białą mozaiką na ścianie
ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami i farmerskim zlewzomywakiem
biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnym sprzętem AGD
ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami

Ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami

Powyżej kolejna wizualizacja, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla jednego z naszych klientów. Ramkowa kuchnia z drewnianymi półkami zachowana jest w stylu skandynawskim, czyli lekko zdobionym – ale jednak prostym w swojej formie. Klasyczna zabudowa na dwóch ścianach z szafkami pod sam sufit to tymczasem częsty i powtarzający się układ. Długości ścian pozwoliły jednak na wypracowanie odpowiedniej ilości miejsca, która pozwoli na efektywną i ergonomiczną pracę. Zgodnie z przesłanymi od klienta zdjęciami pomieszczenia zachowaliśmy na podłodze drewniany parkiet, który naprawdę ładnie komponuje się z drewnianym blatem roboczym. Ogólnie białe kuchnie z drewnianym blatem to lubiane rozwiązanie wśród poszukujących inspiracji.

Niewątpliwie jednym z ciekawszych pomysłów jest zastosowanie drewnianych półek nad ekspresem – zamiast szafek. Dzięki temu prawa strona kuchni nabrała lekkości, no i oczywiście stała się ciekawsza dla odbiorcy. Poza tym w tym przypadku utrata miejsca do przechowywania nie była problemem.

W końcu zerknijmy jeszcze na długą ścianę i wkomponowany na niej farmerski zlewozmywak. Kuchnie w tego typu stylu chętnie przyjmują ciekawe dodatki. Pamiętajmy jednak żeby nie przesadzić, bo czasem zbyt wiele wcale nie znaczy lepiej. Na ścianie możemy pokusić się jeszcze o ładne jej wykończenie, np. poprzez delikatne płytki. Tak oto powstanie nam piękna i lekka w odbiorze kuchnia.

zobacz -> Biała kuchnia z obniżonym oknem i białym blatem

fronty dolne:lakier biały matowy
fronty górne:lakier biały matowy
blat: D2840 DĄB KRÓLEWSKI 38mm Swiss Krono
uchwyty: dołem podłużne chromowane, górą gałki chromowane
zabudowa ściany nad blatem: płytki w formie mozaiki
inne:podłoga parkiet drewnopodobny
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top